Worm.is oyunu

Oyun ››Online ›› Worm.is
reklam
Worm.is
Worm.isWorm.is,müjde işte Worm.is geliyor.Slither.io ile Agar.io birleşti ortaya muhteşem şahane bir oyun Worm.is çıktı.Böylelikle Slither.io ile Agar.io ortak paydada buluştular.Oyun dünyasının yeni tanıdığı bu oyunu ilk oynayan kişilerden olmak istiyorsanız hemen oyunoyna.tv.tr sitesine sizi bekliyoruz. Worm.io nedir ve Nasıl oynanır? Oyunda Slither.io oyunundan tanıdığınız renkli solucan yılanlar olacak.Mousenin sol tuşuna tıklarsanız kendi vücunuzdan bir parça koparıp atacaksınız.Space tuşu ile hızınızı artıracaksınız.Slither.io daki gibi rakip oyuncuların vücuduna çarparsanız ölürsünüz.Hızlandığınızda boyunuz çok kısalıyor dikkat edin.Rakipleri öldürüp yerseniz para puanları toplarsanız yeni levellere geçeceksiniz.Skin seçenekleri bazıları paralı yeterince para puan toplarsanız alabilirsiniz. Çok oyunculu multiplayer oyunda haritadaki Virüslerden uzak durup yemleri yiyin Slither.io oyununa göre daha kısa sürede büyüyorsun.Dünya genelinde oynanan oyunda listeye girmek için çalışacaksınız.Oyun hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -space- -mouse-   tuşları ile oynanır. 4.51/5 2660

Oyunu OYNA

Worm.is

Worm.is,müjde işte Worm.is geliyor.Slither.io ile Agar.io birleşti ortaya muhteşem şahane bir oyun Worm.is çıktı.Böylelikle Slither.io ile Agar.io ortak paydada buluştular.Oyun dünyasının yeni tanıdığı bu oyunu ilk oynayan kişilerden olmak istiyorsanız hemen oyunoyna.tv.tr sitesine sizi bekliyoruz.
Worm.io nedir ve Nasıl oynanır?
Oyunda Slither.io oyunundan tanıdığınız renkli solucan yılanlar olacak.Mousenin sol tuşuna tıklarsanız kendi vücunuzdan bir parça koparıp atacaksınız.Space tuşu ile hızınızı artıracaksınız.Slither.io daki gibi rakip oyuncuların vücuduna çarparsanız ölürsünüz.Hızlandığınızda boyunuz çok kısalıyor dikkat edin.Rakipleri öldürüp yerseniz para puanları toplarsanız yeni levellere geçeceksiniz.Skin seçenekleri bazıları paralı yeterince para puan toplarsanız alabilirsiniz.
Çok oyunculu multiplayer oyunda haritadaki Virüslerden uzak durup yemleri yiyin Slither.io oyununa göre daha kısa sürede büyüyorsun.Dünya genelinde oynanan oyunda listeye girmek için çalışacaksınız.Oyun hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.