Worms Zone Oyna oyunu

reklam
Worms Zone Oyna
Worms Zone OynaWorms Zone, Worms Zone Oyunu oyna dinamik bir hikayeye sahip bir oyundur. Hemen şimdi solucanınızı büyütmeye başlayın. Gerçek bir anaconda elde etmeye çalışan küçük bir solucan asla tek bir yerde sıkışıp kalmaz - herkesi ısırmaya hazırdır. Ancak daha başarılı bir oyuncu tarafından yenilme tehlikesi vardır. Solucanlar gerçek gurmelerdir. Çeşitli jelatinimsi şekerlemeleri ve rotalarında karşılaştıkları her şeyi denemeyi severler. Solucanın yönünü kontrol etmek için fareyi ve hızlandırmak için boşluk çubuğunu kullanın.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 4

Oyunu OYNA

Worms Zone Oyna

Worms Zone, Worms Zone Oyunu oyna dinamik bir hikayeye sahip bir oyundur. Hemen şimdi solucanınızı büyütmeye başlayın. Gerçek bir anaconda elde etmeye çalışan küçük bir solucan asla tek bir yerde sıkışıp kalmaz - herkesi ısırmaya hazırdır. Ancak daha başarılı bir oyuncu tarafından yenilme tehlikesi vardır. Solucanlar gerçek gurmelerdir. Çeşitli jelatinimsi şekerlemeleri ve rotalarında karşılaştıkları her şeyi denemeyi severler.

Solucanın yönünü kontrol etmek için fareyi ve hızlandırmak için boşluk çubuğunu kullanın.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.