Sworm.io oyunu

Oyun ››Online ›› Sworm.io Oyunu
reklam
Sworm.io Oyunu
Sworm.io OyunuSworm.io Oyunu Sofistike grafikler ve çeşitli rahatsız edici özellikleri ile modern Slither-like IO oyunu. Görünümü yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. "Spectate" modunu seçerek Sworm.io oynarken diğer oyuncuları izleyebilirsiniz. Diğer oyuncunun solucanlarını (ya da kendinizin) kesebilirsiniz. Web sitesinde en iyi en iyi Sworm.io oyuncularının Top-1000 listesi var. Ve üstte vişne: sadece tek bir solucan değil, bir sürü solucan olabilir! Sworm.io nasıl oynanır? 1. Solucanlarınızı fare imlecinizle yönlendirin. Sworm.io da birden fazla solucanı kontrol edebilirsiniz! 2. Speed ??Boost u etkinleştirmek için farenin sol tuşunu veya “W” tuşunu basılı tutun. 3. Diğer solucanları (ya da kendinizinkini) kesmek için farenin sağ tuşunu ya da “Boşluk” tuşunu basılı tutun. 4. Yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için fare tekerleğini kaydırın. Solucan büyüdükçe görüş mesafesi otomatik olarak artacaktır. 5. Oyun bittikten sonra sonuçlarınız için kişisel bir başarı URL si alacaksınız, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Başarı URL si hile korumalıdır!  Sworm.io Stratejisi 1. Daha büyük büyümek için yiyin. 2. Diğer oyuncunun solucanlarına çarpmayın ya da solucanlarınız ölecektir. 3. böcek yiyin ve solucanlarınızı zırhlamak için kalkan bonusları alın. Kimse zırhlı solucanı kesemez! 4. Geçici artışı artırmak için mıknatıs bonusu alın. Solucan sürüsüne yeni kurtçuk eklemek için solucan bonusu al. 5. Zırhlı değilse diğer solucanları kesin! Divide et impera oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Sworm.io Oyunu

Sworm.io Oyunu Sofistike grafikler ve çeşitli rahatsız edici özellikleri ile modern Slither-like IO oyunu. Görünümü yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. "Spectate" modunu seçerek Sworm.io oynarken diğer oyuncuları izleyebilirsiniz. Diğer oyuncunun solucanlarını (ya da kendinizin) kesebilirsiniz. Web sitesinde en iyi en iyi Sworm.io oyuncularının Top-1000 listesi var. Ve üstte vişne: sadece tek bir solucan değil, bir sürü solucan olabilir!

Sworm.io nasıl oynanır?

1. Solucanlarınızı fare imlecinizle yönlendirin. Sworm.io da birden fazla solucanı kontrol edebilirsiniz!

2. Speed ??Boost u etkinleştirmek için farenin sol tuşunu veya “W” tuşunu basılı tutun.

3. Diğer solucanları (ya da kendinizinkini) kesmek için farenin sağ tuşunu ya da “Boşluk” tuşunu basılı tutun.

4. Yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için fare tekerleğini kaydırın. Solucan büyüdükçe görüş mesafesi otomatik olarak artacaktır.

5. Oyun bittikten sonra sonuçlarınız için kişisel bir başarı URL si alacaksınız, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Başarı URL si hile korumalıdır!

 Sworm.io Stratejisi

1. Daha büyük büyümek için yiyin.

2. Diğer oyuncunun solucanlarına çarpmayın ya da solucanlarınız ölecektir.

3. böcek yiyin ve solucanlarınızı zırhlamak için kalkan bonusları alın. Kimse zırhlı solucanı kesemez!

4. Geçici artışı artırmak için mıknatıs bonusu alın. Solucan sürüsüne yeni kurtçuk eklemek için solucan bonusu al.

5. Zırhlı değilse diğer solucanları kesin! Divide et impera oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar