Sworm.io Hile oyunu

Oyun ››Online ›› Sworm.io Hile
reklam
Sworm.io Hile
Sworm.io HileSworm.io Hileleri oyun slither.io yılan oyununa benzese de farklı kuralları var.Bunları bilmeyen çoğu oyuncu daha büyümeden ölüyor.En önemli özellik sworm yılanınızın zırhlı olması.Harita içinde zrh simgelerini topladıkça solucan yılan zırhlanacak bu durumda hiç bir rakip yılan seni ıssırıp öldüremez.İkincisi yılanınızın zırhlı olmayan bölümünü rakip oyuncular ıssırıp kopatabilir.Hatta kendi kuyruğunu kendinde ıssırıp bölebilirsin .Böylece can sayın artar.Farenin sağ tuşuna basarak yılanları kesebilirsin. Bir diğier hile öldüğünde hayatta klamak istiyorsan ya kendini böleceksin yada haritadaki yavru larva simgelerini toplayarak yılan sürünü artıracaksın.Sworm yılan solucan sürün attıkça ve büyüdükçe haritada ne var ne yok silip süpüraceksin.Farenin sağ tuşu yılanı keserken sol tuşa basılı tutmak hızını artırır fakat bunlar yılanınızın boyunu kısaltır unutmayın. Mousenin topunu ileri geri yaparak haritayı zoom yaparsınız yaklaştırıp uzaklaştırırsınız.Haitaya çok uzaktan bakarsanız da kükçük yılanları göremeyebilirsiniz.Bu durumda onlar anıden kafanıza çarparak sizi öldürebilir. 1. Daha büyük büyümek için yiyin. 2. Diğer oyuncunun solucanlarına çarpmayın ya da solucanlarınız ölecektir. 3. böcek yiyin ve solucanlarınızı zırhlamak için kalkan bonusları alın. Kimse zırhlı solucanı kesemez! 4. Geçici artışı artırmak için mıknatıs bonusu alın. Solucan sürüsüne yeni kurtçuk eklemek için solucan bonusu al. 5. Zırhlı değilse diğer solucanları kesin oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   5/5 1

Oyunu OYNA

Sworm.io Hile

Sworm.io Hileleri oyun slither.io yılan oyununa benzese de farklı kuralları var.Bunları bilmeyen çoğu oyuncu daha büyümeden ölüyor.En önemli özellik sworm yılanınızın zırhlı olması.Harita içinde zrh simgelerini topladıkça solucan yılan zırhlanacak bu durumda hiç bir rakip yılan seni ıssırıp öldüremez.İkincisi yılanınızın zırhlı olmayan bölümünü rakip oyuncular ıssırıp kopatabilir.Hatta kendi kuyruğunu kendinde ıssırıp bölebilirsin .Böylece can sayın artar.Farenin sağ tuşuna basarak yılanları kesebilirsin.

Bir diğier hile öldüğünde hayatta klamak istiyorsan ya kendini böleceksin yada haritadaki yavru larva simgelerini toplayarak yılan sürünü artıracaksın.Sworm yılan solucan sürün attıkça ve büyüdükçe haritada ne var ne yok silip süpüraceksin.Farenin sağ tuşu yılanı keserken sol tuşa basılı tutmak hızını artırır fakat bunlar yılanınızın boyunu kısaltır unutmayın.

Mousenin topunu ileri geri yaparak haritayı zoom yaparsınız yaklaştırıp uzaklaştırırsınız.Haitaya çok uzaktan bakarsanız da kükçük yılanları göremeyebilirsiniz.Bu durumda onlar anıden kafanıza çarparak sizi öldürebilir.

1. Daha büyük büyümek için yiyin.

2. Diğer oyuncunun solucanlarına çarpmayın ya da solucanlarınız ölecektir.

3. böcek yiyin ve solucanlarınızı zırhlamak için kalkan bonusları alın. Kimse zırhlı solucanı kesemez!

4. Geçici artışı artırmak için mıknatıs bonusu alın. Solucan sürüsüne yeni kurtçuk eklemek için solucan bonusu al.

5. Zırhlı değilse diğer solucanları kesin oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar