Diep.io Team Dm Takım Modu oyunu

reklam
Diep.io Team Dm Takım Modu
Diep.io Team Dm Takım ModuDiep.io Team Dm Takım Modu,Diep.io her geçen gün kendini yenileyerek yeni bir özellik daha oyuna ekliyor.Böylece kendini sürekli güncelleyerek Diep.io severleri de memnun etmiş oluyor.Diepio artık takım modunu oynayabiliyorsunuz. Diep.io Team Dm Takım modu özelliği ile oyun daha fazla ilgi göreceğe benziyor. Sırada ise arkadaşlarımız ile beraber oynayabileceğimiz diep io party modunun çıkması olacaktır. Diep.io Team Dm Takım Modu Nasıl Oynanır? Tank.io yada Diep.io takım modunda iki taraf bulunuyor. Birisi kırmızı takım, diğeri ise mavi takım. Oyun sizi rastgele bir takıma atıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Takım arkadaşlarınız size zarar veremiyor. Rakip takımdaki oyuncuları yok edebiliyorsunuz.Oyunda güvenli bölgeler bulunuyor. Her takımın oyuncuları bu bölgede ölümsüz oluyorlar. Bu bölgeler haritaların en köşelerinde bulunuyor. Oyunda artık takım olarak güçlü olan kişilere karşı gelebilir. Küçük birlikler halinde ordu kurabilirsiniz.Team DM modunu açabilmek için TAB tuşuna basmanız gerekiyor. Tab tuşu ile isterseniz FFA modu istersenizde Takım modunu seçip oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyunun bu modunda oynamanın en zevkli yanı gurup halinde saldırmak fakat saldırıya da uğrayabilirsiniz unutmayın. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  -a- -w- -s- -d- -yon- -space- -mouse-   tuşları ile oynanır. 3.91/5 23

Oyunu OYNA

Diep.io Team Dm Takım Modu

Diep.io Team Dm Takım Modu,Diep.io her geçen gün kendini yenileyerek yeni bir özellik daha oyuna ekliyor.Böylece kendini sürekli güncelleyerek Diep.io severleri de memnun etmiş oluyor.Diepio artık takım modunu oynayabiliyorsunuz. Diep.io Team Dm Takım modu özelliği ile oyun daha fazla ilgi göreceğe benziyor. Sırada ise arkadaşlarımız ile beraber oynayabileceğimiz diep io party modunun çıkması olacaktır.
Diep.io Team Dm Takım Modu Nasıl Oynanır?
Tank.io yada Diep.io takım modunda iki taraf bulunuyor. Birisi kırmızı takım, diğeri ise mavi takım. Oyun sizi rastgele bir takıma atıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Takım arkadaşlarınız size zarar veremiyor. Rakip takımdaki oyuncuları yok edebiliyorsunuz.Oyunda güvenli bölgeler bulunuyor. Her takımın oyuncuları bu bölgede ölümsüz oluyorlar. Bu bölgeler haritaların en köşelerinde bulunuyor. Oyunda artık takım olarak güçlü olan kişilere karşı gelebilir. Küçük birlikler halinde ordu kurabilirsiniz.Team DM modunu açabilmek için TAB tuşuna basmanız gerekiyor. Tab tuşu ile isterseniz FFA modu istersenizde Takım modunu seçip oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyunun bu modunda oynamanın en zevkli yanı gurup halinde saldırmak fakat saldırıya da uğrayabilirsiniz unutmayın.

oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  A W S D   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar