FlyOrDie.io oyunu

Oyun ››Online ›› FlyOrDie.io
reklam
FlyOrDie.io
FlyOrDie.ioFlyOrDie.io,Sinek.io,Sinek.io oyunu oyna,FlyOrDie.io oyunu,FlyOrDie.io oyunu oyna,Bir sinek olarak oynamaya başlar ve en yeni .io oyunu FlyOrDie io da yavaş yavaş büyük bir yırtıcı haline dönüşür. Gelişmek için hep yeşil renkte yemelisiniz. Ama kırmızıyla daire içine alınmış olan her şeyden çekinmeyin. Suyu izle, hayatta kalmak için içmelisin. Öyleyse, en büyük kuş haline gelebilir ve Fly Or Die io da herkesi yiyebilir misin?  Bu büyüleyici oyun popüler Mopeio yu hatırlatıyor, aynı zamanda besin zincirinin gelişimini de hatırlatıyorsunuz. Bir sinek ile başlayan, bir kelebek ve büyük bir kartal ile biten. Flyordie deki bütün hayvanlar uçabilir, yüzebilir ve tarar. Zaten yakın gelecekte, oyun geliştiricileri yeni hayvanlar eklemeyi planlıyor.  4.01/5 146

Oyunu OYNA

FlyOrDie.io

FlyOrDie.io,Sinek.io,Sinek.io oyunu oyna,FlyOrDie.io oyunu,FlyOrDie.io oyunu oyna,Bir sinek olarak oynamaya başlar ve en yeni .io oyunu FlyOrDie io da yavaş yavaş büyük bir yırtıcı haline dönüşür. Gelişmek için hep yeşil renkte yemelisiniz. Ama kırmızıyla daire içine alınmış olan her şeyden çekinmeyin. Suyu izle, hayatta kalmak için içmelisin. Öyleyse, en büyük kuş haline gelebilir ve Fly Or Die io da herkesi yiyebilir misin? 

Bu büyüleyici oyun popüler Mopeio yu hatırlatıyor, aynı zamanda besin zincirinin gelişimini de hatırlatıyorsunuz. Bir sinek ile başlayan, bir kelebek ve büyük bir kartal ile biten. Flyordie deki bütün hayvanlar uçabilir, yüzebilir ve tarar. Zaten yakın gelecekte, oyun geliştiricileri yeni hayvanlar eklemeyi planlıyor. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar