Diep.io Mod oyunu

Oyun ››Online ›› Diep.io Mod
reklam
Diep.io Mod
Diep.io ModDiep.io Mod,Diep.io Mods,Agar.io ile başlayan io oyunları efsanesi gitgide büyüyor,genişliyor ve yayılıyor.Oyun dünyasında Tanx.io yada Tank io adı ile yayılan bu oyun hakkında daha fazla bilgi için oyunoyna.tv.tr sitesini takip edin.sBu çok oyunculu oyun dünyasına yeni bir oyun daha eklendi Diep.io.Diğer oyunlara göre oynanması daha zor olsada kesinlikle daha eğlenceli ve zevkli bir oyun.Diep.io Team Dm Modu-Diep.io Takım Modu:Diep.io her geçen gün kendini yenileyerek yeni bir özellik daha oyuna ekliyor.Böylece kendini sürekli güncelleyerek Diep.io severleri de memnun etmiş oluyor.Diepio artık takım modunu oynayabiliyorsunuz. Diep.io Team Dm Takım modu özelliği ile oyun daha fazla ilgi göreceğe benziyor. Sırada ise arkadaşlarımız ile beraber oynayabileceğimiz diep io party modunun çıkması olacaktır.Diep.io Team Dm Takım Modu Nasıl Oynanır? Tank.io yada Diep.io takım modunda iki taraf bulunuyor. Birisi kırmızı takım, diğeri ise mavi takım. Oyun sizi rastgele bir takıma atıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Takım arkadaşlarınız size zarar veremiyor. Rakip takımdaki oyuncuları yok edebiliyorsunuz.Oyunda güvenli bölgeler bulunuyor. Her takımın oyuncuları bu bölgede ölümsüz oluyorlar. Bu bölgeler haritaların en köşelerinde bulunuyor. Oyunda artık takım olarak güçlü olan kişilere karşı gelebilir. Küçük birlikler halinde ordu kurabilirsiniz.Team DM modunu açabilmek için TAB tuşuna basmanız gerekiyor. Tab tuşu ile isterseniz FFA modu istersenizde Takım modunu seçip oyuna başlayabiliyorsunuz.  Diep.io oyunu 2 boyutlu ve oyun kuşbakışı kamera ile oynanıyor.Sade ve basit kurgusu ile kullanacağınız silhları rakiplerinizden önce ulaşıp topluyorsunuz.Labirentler arsında silahları toplarken takım arkadaşlarını vurmamaya dikkat etmelisin.Ne kadar çok düşman yok edip oyundaki takımının tank sayısı artarsa skor tahtasında zirve yapabilirsiniz. Mevcut sistemde haritada farklı renklrde tanklar var.Takımda en zayıf olan tank ekibi ile oyuna başlayıp güçleniyorsunuz.Kazandığınız silahlar ile bazı geliştirmeler yapacaksınız.Tankları yön tuşları yada WASD tuşları ile kontrol edeceksiniz.mouse ile nişan alıp mousenin sol tuşu ile ateş ediyoruz. Aynı zamanda haritanın belirli köşelerinde tamir etme veya güçlü top atışı gibi bonuslar bulunuyor bunları alarak diğer oyunculara karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Diep.io otomatik çekim,Basın E Diepiio uzaklaştırma yakınlaştırma,zoom yapmak için mousenin topunu kaydır Minimap 3.29/5 35

Oyunu OYNA

Diep.io Mod

Diep.io Mod,Diep.io Mods,Agar.io ile başlayan io oyunları efsanesi gitgide büyüyor,genişliyor ve yayılıyor.Oyun dünyasında Tanx.io yada Tank io adı ile yayılan bu oyun hakkında daha fazla bilgi için oyunoyna.tv.tr sitesini takip edin.sBu çok oyunculu oyun dünyasına yeni bir oyun daha eklendi Diep.io.Diğer oyunlara göre oynanması daha zor olsada kesinlikle daha eğlenceli ve zevkli bir oyun.
Diep.io Team Dm Modu-Diep.io Takım Modu:Diep.io her geçen gün kendini yenileyerek yeni bir özellik daha oyuna ekliyor.Böylece kendini sürekli güncelleyerek Diep.io severleri de memnun etmiş oluyor.Diepio artık takım modunu oynayabiliyorsunuz. Diep.io Team Dm Takım modu özelliği ile oyun daha fazla ilgi göreceğe benziyor. Sırada ise arkadaşlarımız ile beraber oynayabileceğimiz diep io party modunun çıkması olacaktır.
Diep.io Team Dm Takım Modu Nasıl Oynanır?
Tank.io yada Diep.io takım modunda iki taraf bulunuyor. Birisi kırmızı takım, diğeri ise mavi takım. Oyun sizi rastgele bir takıma atıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Takım arkadaşlarınız size zarar veremiyor. Rakip takımdaki oyuncuları yok edebiliyorsunuz.Oyunda güvenli bölgeler bulunuyor. Her takımın oyuncuları bu bölgede ölümsüz oluyorlar. Bu bölgeler haritaların en köşelerinde bulunuyor. Oyunda artık takım olarak güçlü olan kişilere karşı gelebilir. Küçük birlikler halinde ordu kurabilirsiniz.Team DM modunu açabilmek için TAB tuşuna basmanız gerekiyor. Tab tuşu ile isterseniz FFA modu istersenizde Takım modunu seçip oyuna başlayabiliyorsunuz. 
Diep.io oyunu 2 boyutlu ve oyun kuşbakışı kamera ile oynanıyor.Sade ve basit kurgusu ile kullanacağınız silhları rakiplerinizden önce ulaşıp topluyorsunuz.Labirentler arsında silahları toplarken takım arkadaşlarını vurmamaya dikkat etmelisin.Ne kadar çok düşman yok edip oyundaki takımının tank sayısı artarsa skor tahtasında zirve yapabilirsiniz.
Mevcut sistemde haritada farklı renklrde tanklar var.Takımda en zayıf olan tank ekibi ile oyuna başlayıp güçleniyorsunuz.Kazandığınız silahlar ile bazı geliştirmeler yapacaksınız.Tankları yön tuşları yada WASD tuşları ile kontrol edeceksiniz.mouse ile nişan alıp mousenin sol tuşu ile ateş ediyoruz. Aynı zamanda haritanın belirli köşelerinde tamir etme veya güçlü top atışı gibi bonuslar bulunuyor bunları alarak diğer oyunculara karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.
Diep.io otomatik çekim,Basın E
Diepiio uzaklaştırma yakınlaştırma,zoom yapmak için mousenin topunu kaydır
Minimap

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar