Rüzgar Gülü Yeni Yarışma oyunu

reklam
Rüzgar Gülü Yeni Yarışma
Rüzgar Gülü Yeni YarışmaRüzgar Gülü Yeni Yarışma oyunu oyna,Mevcut sınav 50 ülke içeriyor. Rastgele 30 tanesi sorulacak: Arjantin, Avustralya, Avusturya, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Küba, Danimarka, Ekvador, Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Macaristan, İzlanda, Hindistan , Endonezya, İrlanda, İtalya, Japonya, Kazakistan, Madagaskar, Meksika, Moldova, Hollanda, Yeni Zelanda, Kuzey Kore, Norveç, Pakistan, Papua Yeni Gine, Filipinler, Polonya, Portekiz, Rusya Federasyonu, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre , Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Venezuela, Vietnam.   Bu sınav oyunu 3 zorluk seviyesi vardır. Şu anda 1. seviyede (en kolay). Bir sonraki seviyeye geçmeden önce “Kuzey Amerika Ülkeleri”, “Güney Amerika Ülkeleri”, “Avrupa Ülkeleri”, “Asya Ülkeleri”, “Afrika Ülkeleri” ve “Ülkeler” gibi diğer sınavlara girmenizi tavsiye ederiz. Avustralya ”. Bir sonraki seviyeye hazırlanmanıza yardımcı olacaklar.   Hazır olduğunuzda ikinci seviyeye geçin. Şangay dünyanın en büyük şehridir. 24 milyondan fazla vatandaşı var. Şangay nüfusu birçok ülkenin nüfusunun daha büyük. Ülkelerin sadece% 25 inin 25 milyondan büyük nüfusu var. Vatikan, en küçük nüfusa sahip bir ülkedir. 842 vatandaşı var. Dünyanın en kurak yeri Atacama Çölü (Güney Amerika). Bin yılda sadece 101 mm yağış var. Güney Sudan en genç devlettir. 2011 yılında bağımsızlık kazandı. Londra en popüler şehir. Her yıl 18 milyondan fazla turist var. San Pedro Sula da (Honduras) her gün üç cinayet var. Bu onu dünyanın en tehlikeli şehri yapar. Muhtemelen en büyük uyuşturucu ve silah trafiğinden dolayı. Papua Yeni Gine nin resmi dili İngilizce dir, ancak gerçekte bu ülkenin sakinleri 820 farklı dilden daha fazla kullanırlar. İkinci veya üçüncü dili öğrenmekten sıkıldınız mı? 820 yi öğrenmeye çalışın :) 5/5 2

Oyunu OYNA

Rüzgar Gülü Yeni Yarışma

Rüzgar Gülü Yeni Yarışma oyunu oyna,Mevcut sınav 50 ülke içeriyor. Rastgele 30 tanesi sorulacak: Arjantin, Avustralya, Avusturya, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Küba, Danimarka, Ekvador, Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Macaristan, İzlanda, Hindistan , Endonezya, İrlanda, İtalya, Japonya, Kazakistan, Madagaskar, Meksika, Moldova, Hollanda, Yeni Zelanda, Kuzey Kore, Norveç, Pakistan, Papua Yeni Gine, Filipinler, Polonya, Portekiz, Rusya Federasyonu, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre , Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Venezuela, Vietnam.

 

Bu sınav oyunu 3 zorluk seviyesi vardır. Şu anda 1. seviyede (en kolay). Bir sonraki seviyeye geçmeden önce “Kuzey Amerika Ülkeleri”, “Güney Amerika Ülkeleri”, “Avrupa Ülkeleri”, “Asya Ülkeleri”, “Afrika Ülkeleri” ve “Ülkeler” gibi diğer sınavlara girmenizi tavsiye ederiz. Avustralya ”. Bir sonraki seviyeye hazırlanmanıza yardımcı olacaklar.

 

Hazır olduğunuzda ikinci seviyeye geçin.

Şangay dünyanın en büyük şehridir. 24 milyondan fazla vatandaşı var. Şangay nüfusu birçok ülkenin nüfusunun daha büyük. Ülkelerin sadece% 25 inin 25 milyondan büyük nüfusu var.

Vatikan, en küçük nüfusa sahip bir ülkedir. 842 vatandaşı var.

Dünyanın en kurak yeri Atacama Çölü (Güney Amerika). Bin yılda sadece 101 mm yağış var.

Güney Sudan en genç devlettir. 2011 yılında bağımsızlık kazandı.

Londra en popüler şehir. Her yıl 18 milyondan fazla turist var.

San Pedro Sula da (Honduras) her gün üç cinayet var. Bu onu dünyanın en tehlikeli şehri yapar. Muhtemelen en büyük uyuşturucu ve silah trafiğinden dolayı.

Papua Yeni Gine nin resmi dili İngilizce dir, ancak gerçekte bu ülkenin sakinleri 820 farklı dilden daha fazla kullanırlar. İkinci veya üçüncü dili öğrenmekten sıkıldınız mı? 820 yi öğrenmeye çalışın :)