Rüzgar Gülü Ülkeleri Öğreniyorum Ortadoğu oyunu

reklam
Rüzgar Gülü Ülkeleri Öğreniyorum Ortadoğu
Rüzgar Gülü Ülkeleri Öğreniyorum OrtadoğuRüzgar Gülü Ülkeleri Öğreniyorum Ortadoğu,TRT Çocuk kanalının rüzgar gülü yarışma proğramı eğlendirmeye ve öğretmeye devam ediyor.Sevilen yarışmaya biz de bir katkıda bulunarak çocukların coğrafya bilgilerini genel kültürlerini geliştirmeyi düşündük.Bu amaçla sizlere çok eğleneceğin aynı zamanda ülkelerin dünyadaki yerlerini öğreneceğin ülkeleri öğreniyorum oyununu hazırladık. İlk oyunumuz ülkemizinde içinde bulunduğu Ortadoğu ülkelerini kapsayan oyun.Rüzgar Gülü Ülkerler oyun serisi oyunoyna.tv.tr de yayımlanmaya devam edecek.Oyun da ülke isimleri dünya genelinde bilinen isimleri ile size sorulacak.Sen de sorulan ülkenin dünya haritasında bulunduğu yerin üzerine tıklayacaksın.Doğru yere tıklarsan orası siyah olacak.Yanlış olursa ilerleyen sorular içinde aynı soru tekrar karşına çıkacak. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 4.05/5 21

Oyunu OYNA

Rüzgar Gülü Ülkeleri Öğreniyorum Ortadoğu

Rüzgar Gülü Ülkeleri Öğreniyorum Ortadoğu,TRT Çocuk kanalının rüzgar gülü yarışma proğramı eğlendirmeye ve öğretmeye devam ediyor.Sevilen yarışmaya biz de bir katkıda bulunarak çocukların coğrafya bilgilerini genel kültürlerini geliştirmeyi düşündük.Bu amaçla sizlere çok eğleneceğin aynı zamanda ülkelerin dünyadaki yerlerini öğreneceğin ülkeleri öğreniyorum oyununu hazırladık.
İlk oyunumuz ülkemizinde içinde bulunduğu Ortadoğu ülkelerini kapsayan oyun.Rüzgar Gülü Ülkerler oyun serisi oyunoyna.tv.tr de yayımlanmaya devam edecek.Oyun da ülke isimleri dünya genelinde bilinen isimleri ile size sorulacak.Sen de sorulan ülkenin dünya haritasında bulunduğu yerin üzerine tıklayacaksın.Doğru yere tıklarsan orası siyah olacak.Yanlış olursa ilerleyen sorular içinde aynı soru tekrar karşına çıkacak. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.