Rüzgar Gülü 2022 Yeni oyunu

reklam
Rüzgar Gülü 2022 Yeni
Rüzgar Gülü 2022 YeniRüzgar Gülü 2022 Yeni TRT Çocuk kanalının en çok sevilen yarışma proğramı Rüzgar Gülü yeni yüzü ile tekrar sevenler ile TRT Çocuk kanalında başlıyor.Rüzgar gülü oyunu açıldığında karşınıza gelen menü sayfasından bölüm seçiyorsunuz.Her bir bölümde 60 saniyelik test sınavları yapıyorsunuz. BU bölümlerde her doğru cevabınıza karşı puan kazanıyorsunuz. Amacımız 60 saniye içerisinde mümkün olduğunca fazla soruya doğru cevap vererek yüksek puan kazanmaktır. Test sınavı bittiğinde toplam doğru ve yanlış cevap sayınız ile kazandığınız puan ekranda görünüyor. MEYDAN OKU bölümünde ise 60 tane farklı konulardaki soruları cevaplıyorsunuz. Her sorunun 4 tane şıkkı bulunuyor.Bu şıklardan doğru olanı seçerek trt çocuk rüzgar gülü oyunu oynayın. ZAMANA KARŞI ve MEYDAN OKU seçenekleri geliyor. ZAMANA KARŞI seçeneğinin altında Ne Nerede Türkiye.Ne Nerede Dünya,Nesi Meşhur Türkiye,Nesi Meşhur Dünya,TRT Çocuk Kahramanları,Atasözleri,Kitaplar seçenekleri bulunmaktadır.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 8

Oyunu OYNA

Rüzgar Gülü 2022 Yeni

Rüzgar Gülü 2022 Yeni TRT Çocuk kanalının en çok sevilen yarışma proğramı Rüzgar Gülü yeni yüzü ile tekrar sevenler ile TRT Çocuk kanalında başlıyor.Rüzgar gülü oyunu açıldığında karşınıza gelen menü sayfasından bölüm seçiyorsunuz.Her bir bölümde 60 saniyelik test sınavları yapıyorsunuz. BU bölümlerde her doğru cevabınıza karşı puan kazanıyorsunuz. Amacımız 60 saniye içerisinde mümkün olduğunca fazla soruya doğru cevap vererek yüksek puan kazanmaktır. Test sınavı bittiğinde toplam doğru ve yanlış cevap sayınız ile kazandığınız puan ekranda görünüyor.

MEYDAN OKU bölümünde ise 60 tane farklı konulardaki soruları cevaplıyorsunuz. Her sorunun 4 tane şıkkı bulunuyor.Bu şıklardan doğru olanı seçerek trt çocuk rüzgar gülü oyunu oynayın. ZAMANA KARŞI ve MEYDAN OKU seçenekleri geliyor. ZAMANA KARŞI seçeneğinin altında Ne Nerede Türkiye.Ne Nerede Dünya,Nesi Meşhur Türkiye,Nesi Meşhur Dünya,TRT Çocuk Kahramanları,Atasözleri,Kitaplar seçenekleri bulunmaktadır.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.