Ölüm Yarışı oyunu

reklam
Ölüm Yarışı
Ölüm YarışıdeathchaseÖlüm Chase, ölüm yarışında diğer sürücülerle yarışmanız gereken yoğun bir otomobil yarış oyunudur. Bu yarış büyük miktarda ölüm ve imha ve atlayacak tehlikeli engeller içerir. Yarışa başlamadan önce, aracınızı seçebilir ve zırhı, silahı ve motoru gibi çeşitli bileşenlerini yenileyebilirsiniz. Bir yarış tamamladığınızda, iyileştirmeler ve yükseltmeler için harcayabileceğiniz ek paralar kazanırsınız.   Yarışların kendileri hızlı tempolu ve muazzam bir eğlencelidir - çeşitli rampalar, döngüler, slaytlar, engeller ve köprülerle karşılaşırsınız. Rampaları atladığınızda ilave puan almak için çevirme yapabilirsiniz. Bu noktalar nitro barınızı oluşturur ve dolduğunda kısa sürede patlama olur. Aracınızı imha etmeden önce yalnızca belirli miktarda hasar verebildiğiniz için araç kullanırken dikkatli olun! Ölüm kovalamasını yener miyiz ve yıkım için süper bir araç yaratabilir misiniz?   Geliştirici Ölüm Chase, önceden Lethal Race i geliştiren GameTornado ve Rex oyunları ( Miami , Paris , LA , ...) tarafından geliştirildi.   Kontroller WASD veya ok tuşlarını hareket ettirir Z sıçrama veya atlama Roket başlatmak için X 4/5 10

Oyunu OYNA

Ölüm Yarışı

deathchaseÖlüm Chase, ölüm yarışında diğer sürücülerle yarışmanız gereken yoğun bir otomobil yarış oyunudur. Bu yarış büyük miktarda ölüm ve imha ve atlayacak tehlikeli engeller içerir. Yarışa başlamadan önce, aracınızı seçebilir ve zırhı, silahı ve motoru gibi çeşitli bileşenlerini yenileyebilirsiniz. Bir yarış tamamladığınızda, iyileştirmeler ve yükseltmeler için harcayabileceğiniz ek paralar kazanırsınız.

 

Yarışların kendileri hızlı tempolu ve muazzam bir eğlencelidir - çeşitli rampalar, döngüler, slaytlar, engeller ve köprülerle karşılaşırsınız. Rampaları atladığınızda ilave puan almak için çevirme yapabilirsiniz. Bu noktalar nitro barınızı oluşturur ve dolduğunda kısa sürede patlama olur. Aracınızı imha etmeden önce yalnızca belirli miktarda hasar verebildiğiniz için araç kullanırken dikkatli olun! Ölüm kovalamasını yener miyiz ve yıkım için süper bir araç yaratabilir misiniz?

 

Geliştirici

Ölüm Chase, önceden Lethal Race i geliştiren GameTornado ve Rex oyunları ( Miami , Paris , LA , ...) tarafından geliştirildi.

 

Kontroller

WASD veya ok tuşlarını hareket ettirir

Z sıçrama veya atlama

Roket başlatmak için X

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar