Yade 1.Bölüm İzle oyunu

reklam
Yade 1.Bölüm İzle
Yade 1.Bölüm İzleYade 1.Bölüm İzle TRT Çocuk Yade İzle Çizgi film Yade izle Yade yeni bölüm izle Yade çizgi filminde Yade kadar sevimli arkadaşı Mate de çok sevilecek. Yade ve Mate’nin komik maceralarında çocuklar çevresini keşfederek ve öğrenecek. Yade çizgi filminin en önemli görevi ise anaokulu seviyesinde ki izleyicilere matematiği sevdirmek. Yade matematiği somutlaştırarak ve günlük hayatın içine dahil ederek anlatacak; çocuklar hem izleyecek hem öğrenecek. Yade Trt Çocuk’un yapımcılara ürettiği bir çizgi film olacak; özellikle karakterlerin Yade ve Mati gibi yabancı isimler olduğuna bakmayın böyle karakterli çizgi filmler dünyada yok. Bizce yerli bir çizgi film olacak en az Pırıl ve Elif kadar. 15/5 1

Oyunu OYNA

Yade 1.Bölüm İzle

Yade 1.Bölüm İzle TRT Çocuk Yade İzle Çizgi film Yade izle Yade yeni bölüm izle Yade çizgi filminde Yade kadar sevimli arkadaşı Mate de çok sevilecek. Yade ve Mate’nin komik maceralarında çocuklar çevresini keşfederek ve öğrenecek.

Yade çizgi filminin en önemli görevi ise anaokulu seviyesinde ki izleyicilere matematiği sevdirmek. Yade matematiği somutlaştırarak ve günlük hayatın içine dahil ederek anlatacak; çocuklar hem izleyecek hem öğrenecek.

Yade Trt Çocuk’un yapımcılara ürettiği bir çizgi film olacak; özellikle karakterlerin Yade ve Mati gibi yabancı isimler olduğuna bakmayın böyle karakterli çizgi filmler dünyada yok. Bizce yerli bir çizgi film olacak en az Pırıl ve Elif kadar.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar