Worm.is Skin oyunu

Oyun ››Online ›› Worm.is Skin
reklam
Worm.is Skin
Worm.is SkinWorm.is Skin,son zamanlarda oyun dünyasında en çok oynanan oyunlar arasına giren Wormis genel olarak Slither.io yılan oyununa benziyor.Slither.io oyununda Skin değiştirmek için herhengi bir puan gerekmiyor.Oyun başlamadan önce çok sayıda renkli skin seçeneklerinden bir tanesini seçerek oyuna başlıyorsunuz.Peki Worm.is yılan oyununda Skin nasıl değiştirilir? Worm.is Skin Deri Değiştirme Nasıl Yapılır? Wormis oyununda topladığın para puanlar ile istediğin deri desenini seçebilirsin.Worm.is Skin seçenekleri çok fazla ve birbirinden güzel.Muhteşem bir skin ile oyunda daha fazla dikkat çekmek istiyorsan oyunda çok iyi oynayıp paranı artırman gerekecek. 4.27/5 205

Oyunu OYNA

Worm.is Skin

Worm.is Skin,son zamanlarda oyun dünyasında en çok oynanan oyunlar arasına giren Wormis genel olarak Slither.io yılan oyununa benziyor.Slither.io oyununda Skin değiştirmek için herhengi bir puan gerekmiyor.Oyun başlamadan önce çok sayıda renkli skin seçeneklerinden bir tanesini seçerek oyuna başlıyorsunuz.Peki Worm.is yılan oyununda Skin nasıl değiştirilir?
Worm.is Skin Deri Değiştirme Nasıl Yapılır?
Wormis oyununda topladığın para puanlar ile istediğin deri desenini seçebilirsin.Worm.is Skin seçenekleri çok fazla ve birbirinden güzel.Muhteşem bir skin ile oyunda daha fazla dikkat çekmek istiyorsan oyunda çok iyi oynayıp paranı artırman gerekecek.