Teamball.io oyunu

Oyun ››Online ›› Teamball.io
reklam
Teamball.io
Teamball.ioTeamball.io Sıkıldın mı? oynamak için bir oyun mı arıyorsunuz? Yoksa eğlenmeye mı çalışıyorsun? Bu yeni futbol tarzı MMO tarayıcı oyununa göz atın. Arenaya atlayın ve dünyanın dört bir yanındaki binlerce insanla iğne maçları ile yarışın. Merdivenden tırmanmak için puanlayın ve kazanın.Beceri geliştirirken yeni sıralamalar yapın. Daha eğlenceli kişilerle başkalarıyla bir araya getirin! Keyfini çıkarın. Oynatıcınızı kontrol etmek için fareyi kullanın. Sol tıklama ile Sprint, sağ tıklama ile topa tekme.Klavyeden de yararlanabilirsiniz. Hareket etmek için W, S, A, D veya ok tuşlarını deneyin. Sprint için Q ya, tekme için SPACE e bas. Bir maç başlatmak için bir futbol sahası bulun. Skor almak için diğer takımın gol çizgisinin arkasındaki topa gidin. Daha büyük alanlarda takım halinde oynayabilirsiniz.  5/5 3

Oyunu OYNA

Teamball.io

Teamball.io Sıkıldın mı? oynamak için bir oyun mı arıyorsunuz? Yoksa eğlenmeye mı çalışıyorsun? Bu yeni futbol tarzı MMO tarayıcı oyununa göz atın. Arenaya atlayın ve dünyanın dört bir yanındaki binlerce insanla iğne maçları ile yarışın. Merdivenden tırmanmak için puanlayın ve kazanın.Beceri geliştirirken yeni sıralamalar yapın. Daha eğlenceli kişilerle başkalarıyla bir araya getirin! Keyfini çıkarın.

Oynatıcınızı kontrol etmek için fareyi kullanın. Sol tıklama ile Sprint, sağ tıklama ile topa tekme.Klavyeden de yararlanabilirsiniz. Hareket etmek için W, S, A, D veya ok tuşlarını deneyin. Sprint için Q ya, tekme için SPACE e bas.

Bir maç başlatmak için bir futbol sahası bulun. Skor almak için diğer takımın gol çizgisinin arkasındaki topa gidin. Daha büyük alanlarda takım halinde oynayabilirsiniz. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar