Takepoint.io oyunu

Oyun ››Online ›› Takepoint.io
reklam
Takepoint.io
Takepoint.ioTakePoint.io,TakePoint.io oyunu,TakePoint.io oyna,TakePoint.io oyunu oyna,devasa bir çevrimiçi kavgada yüzlerce başka insana karşı savaşmaya çalıştığınız harika bir oyun. Oyunun amacı basittir - diğer tüm oyuncuları eleyin ve harita üzerinde bölgeyi tutmak için puanları yakalamaya çalışın. Başlangıçta rastgele bir takım atanırsınız ve oyun süresince birlikte çalışmalısınız. Öldürdüğünüzde puan kazanın ve seviye atlayın - bu, gücünüzü artırır. Yükseltmeleri ve daha iyi silah ve avantajları satın almak için kazandığınız puanları kullanın. Bu oyun yoğun ve büyük oyun ve eğlenceli takım tabanlı mekaniği ile gerçekten eğlenceli bir io başlığı. Deneyin ve bugün gelin! Puan yakalama amacı ile 2D takım deathmatch oyun 3 takım, kırmızı, yeşil ve mavi arasında bir savaş Güzel canlandırma animasyonu Yükseltilebilir karakter Yeni silah ve dikmek Kontroller WASD veya ok tuşlarıyla hareket et Sol fare tuşuyla çekim yapın R düğmesiyle yeniden yükle Boşluk çubuğu ile perk kullanın Enter ile sohbet et oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Takepoint.io

TakePoint.io,TakePoint.io oyunu,TakePoint.io oyna,TakePoint.io oyunu oyna,devasa bir çevrimiçi kavgada yüzlerce başka insana karşı savaşmaya çalıştığınız harika bir oyun. Oyunun amacı basittir - diğer tüm oyuncuları eleyin ve harita üzerinde bölgeyi tutmak için puanları yakalamaya çalışın. Başlangıçta rastgele bir takım atanırsınız ve oyun süresince birlikte çalışmalısınız.

Öldürdüğünüzde puan kazanın ve seviye atlayın - bu, gücünüzü artırır. Yükseltmeleri ve daha iyi silah ve avantajları satın almak için kazandığınız puanları kullanın. Bu oyun yoğun ve büyük oyun ve eğlenceli takım tabanlı mekaniği ile gerçekten eğlenceli bir io başlığı. Deneyin ve bugün gelin!

Puan yakalama amacı ile 2D takım deathmatch oyun 3 takım, kırmızı, yeşil ve mavi arasında bir savaş Güzel canlandırma animasyonu Yükseltilebilir karakter Yeni silah ve dikmek

Kontroller WASD veya ok tuşlarıyla hareket et Sol fare tuşuyla çekim yapın R düğmesiyle yeniden yükle Boşluk çubuğu ile perk kullanın Enter ile sohbet et oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar