Raaaaft.io Hile oyunu

reklam
Raaaaft.io Hile
Raaaaft.io HileRaaaaft.io Hile oyunu oyna hakkında,Robinson Crusoe olduğunuzu düşünün, sadece yeni bir .io çok oyunculu, strateji oyunu Raaaaft io'da hayatta kalmak için savaştığınız adalarda. RAFT.io'da ateş yakmak, balık yakalamak ve pişirmek, içme suyu yapmak, köpekbalıkları ve diğer oyuncularla savaşmak zorunda kalacaksınız. Çeşitli öğeleri craft edebilirsiniz. Balta ile köpekbalıkları öldürebilir ve diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyfini çıkarın ve paylaşın. Eğer adayı ele geçirir ve onun üzerinde yaşayan oyuncuları öldürürsen, o zaman onların kaynaklarını alabilirsin. Sallar inşa edebilir ve okyanusta yüzebilirsiniz. Oyun geliştiriliyor, bu yüzden geçici olarak kullanılamıyor olabilir. Oyunu OBFOG'de tam ekran modunda oynatın, videonun izlenmesini izleyin.Yapmak, yüzmek ve dövüşmek için farenizi kullanın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-tuşları ile oynanır. 1.94/5 18

Oyunu OYNA

Raaaaft.io Hile

Raaaaft.io Hile oyunu oyna hakkında,Robinson Crusoe olduğunuzu düşünün, sadece yeni bir .io çok oyunculu, strateji oyunu Raaaaft io'da hayatta kalmak için savaştığınız adalarda. RAFT.io'da ateş yakmak, balık yakalamak ve pişirmek, içme suyu yapmak, köpekbalıkları ve diğer oyuncularla savaşmak zorunda kalacaksınız. Çeşitli öğeleri craft edebilirsiniz. Balta ile köpekbalıkları öldürebilir ve diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyfini çıkarın ve paylaşın.

Eğer adayı ele geçirir ve onun üzerinde yaşayan oyuncuları öldürürsen, o zaman onların kaynaklarını alabilirsin. Sallar inşa edebilir ve okyanusta yüzebilirsiniz. Oyun geliştiriliyor, bu yüzden geçici olarak kullanılamıyor olabilir. Oyunu OBFOG'de tam ekran modunda oynatın, videonun izlenmesini izleyin.Yapmak, yüzmek ve dövüşmek için farenizi kullanın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

tuşları ile oynanır.





Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar