Raaaaft.io Hack oyunu

reklam
Raaaaft.io Hack
Raaaaft.io HackRaaaaft io Hile Oyuna kürek, halat, tahta, hurda metal ve tam bir bardak su ile bir sal üzerinde başlayacaksınız. Ekranın alt kısmında, gördüğünüz öğelerin ve beslenme ve hidrasyon durumunuzun, sizin bakımınızdan geçmeniz ve ölünceye kadar hayatınızı kaybetmemesi için dikkat etmeniz gereken bir durum olduğunu görebilirsiniz. Yiyecek almak için birkaç farklı yol var, ilk başta en basit olanı balık elde etmek, ve balık tutmaya ihtiyaç duyacağınız bir balık ağına ihtiyaç duyacağınız gibi, nasıl yapacağınızı keşfetmeniz gerekecek. ipucu, ipe ihtiyacınız olacak! Balığınız olduğunda, onu doğrudan yiyebilirsiniz, ancak ızgarada pişirirseniz çok daha fazla verim sağlar. Su almak ya da silah oluşturmak ya da salınızı genişletmek için benzer bir şekilde, kaynak ve işçiliği elde etmek için kendinizi adamanız gerekir. Daha fazla bilgi için oyunun Reddit'ini girmenizi tavsiye ederiz. 5/5 1

Oyunu OYNA

Raaaaft.io Hack

Raaaaft io Hile Oyuna kürek, halat, tahta, hurda metal ve tam bir bardak su ile bir sal üzerinde başlayacaksınız. Ekranın alt kısmında, gördüğünüz öğelerin ve beslenme ve hidrasyon durumunuzun, sizin bakımınızdan geçmeniz ve ölünceye kadar hayatınızı kaybetmemesi için dikkat etmeniz gereken bir durum olduğunu görebilirsiniz.

Yiyecek almak için birkaç farklı yol var, ilk başta en basit olanı balık elde etmek, ve balık tutmaya ihtiyaç duyacağınız bir balık ağına ihtiyaç duyacağınız gibi, nasıl yapacağınızı keşfetmeniz gerekecek. ipucu, ipe ihtiyacınız olacak! Balığınız olduğunda, onu doğrudan yiyebilirsiniz, ancak ızgarada pişirirseniz çok daha fazla verim sağlar. Su almak ya da silah oluşturmak ya da salınızı genişletmek için benzer bir şekilde, kaynak ve işçiliği elde etmek için kendinizi adamanız gerekir. Daha fazla bilgi için oyunun Reddit'ini girmenizi tavsiye ederiz.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar