Evowars.io Skin oyunu

reklam
Evowars.io Skin
Evowars.io SkinEvowars.io Skin Özellikler Rakipleri ortadan kaldırmak için yoğun vuruş oyunu Boyutu artırmak ve 15 ten fazla karakter modeline dönüştürebilirsiniz. Kendi oyun stilinizi tanımlayın ve her fırsatı olabildiğince iyi kullanın. Tecrübe puanlarınızın maliyetinde Sprint yeteneği EvoWars.io, destansı bir fantezi dünyasında yer alan eğlenceli bir çok oyunculu io oyunudur. Ölümcül ve cesur bir savaşçıyı kontrol etmeli ve düşmanlarını uçsuz bucaksız kılıçla öldürmeye çalışmalısın. Zarar verdiğiniz veya öldürdüğünüz her düşman için, kılıcınızın uzunluğu artar ve bu da size daha fazla ölüm ve yıkım yapmanıza izin verir. Harita etrafında hızlıca hareket edin ve diğer oyuncuların kılıçlarından sallanmaya çalışın ve mümkün olduğunca çok rakibi öldürdüğünüzde - kılıcınızı dikkatli bir şekilde sallayın ve zamanla hareket etmelisiniz! EvoWars a hükmedebilir ve topraktaki en büyük kılıcı olan dev bir katil olabilir misiniz? 5/5 1

Oyunu OYNA

Evowars.io Skin

Evowars.io Skin Özellikler

Rakipleri ortadan kaldırmak için yoğun vuruş oyunu

Boyutu artırmak ve 15 ten fazla karakter modeline dönüştürebilirsiniz.

Kendi oyun stilinizi tanımlayın ve her fırsatı olabildiğince iyi kullanın.

Tecrübe puanlarınızın maliyetinde Sprint yeteneği

EvoWars.io, destansı bir fantezi dünyasında yer alan eğlenceli bir çok oyunculu io oyunudur. Ölümcül ve cesur bir savaşçıyı kontrol etmeli ve düşmanlarını uçsuz bucaksız kılıçla öldürmeye çalışmalısın. Zarar verdiğiniz veya öldürdüğünüz her düşman için, kılıcınızın uzunluğu artar ve bu da size daha fazla ölüm ve yıkım yapmanıza izin verir.

Harita etrafında hızlıca hareket edin ve diğer oyuncuların kılıçlarından sallanmaya çalışın ve mümkün olduğunca çok rakibi öldürdüğünüzde - kılıcınızı dikkatli bir şekilde sallayın ve zamanla hareket etmelisiniz! EvoWars a hükmedebilir ve topraktaki en büyük kılıcı olan dev bir katil olabilir misiniz?

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar