Evowars.io Hile oyunu

reklam
Evowars.io Hile
Evowars.io HileEvowars.io Hile Karakterin hareketini kontrol etmek için farenizi hareket ettirin Saldırı için sol tıklama Sprint sağ tıklayın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. Harita etrafında hızlıca hareket edin ve diğer oyuncuların kılıçlarından sallanmaya çalışın ve mümkün olduğunca çok rakibi öldürdüğünüzde - kılıcınızı dikkatli bir şekilde sallayın ve zamanla hareket etmelisiniz! EvoWars a hükmedebilir ve topraktaki en büyük kılıcı olan dev bir katil olabilir misiniz? Rakipleri ortadan kaldırmak için yoğun vuruş oyunu Boyutu artırmak ve 15 ten fazla karakter modeline dönüştürebilirsiniz. Kendi oyun stilinizi tanımlayın ve her fırsatı olabildiğince iyi kullanın. Tecrübe puanlarınızın maliyetinde Sprint yeteneği 3.69/5 84

Oyunu OYNA

Evowars.io Hile

Evowars.io Hile Karakterin hareketini kontrol etmek için farenizi hareket ettirin Saldırı için sol tıklama Sprint sağ tıklayın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Harita etrafında hızlıca hareket edin ve diğer oyuncuların kılıçlarından sallanmaya çalışın ve mümkün olduğunca çok rakibi öldürdüğünüzde - kılıcınızı dikkatli bir şekilde sallayın ve zamanla hareket etmelisiniz! EvoWars a hükmedebilir ve topraktaki en büyük kılıcı olan dev bir katil olabilir misiniz?

Rakipleri ortadan kaldırmak için yoğun vuruş oyunu

Boyutu artırmak ve 15 ten fazla karakter modeline dönüştürebilirsiniz.

Kendi oyun stilinizi tanımlayın ve her fırsatı olabildiğince iyi kullanın.

Tecrübe puanlarınızın maliyetinde Sprint yeteneği

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar