Arraw.io oyunu

Oyun ››Online ›› Arraw.io
reklam
Arraw.io
Arraw.ioArraw.io nun oyunu basit ve anlaşılır. Oyun alanına ilk girdiğinizde, okçularınızın kontrolünü ele geçirir ve ok tuşlarını ya da WASD ı ya da farenizi kullanarak düşmanlarına karşı savaşmak için onu etrafında hareket ettirirsiniz. En önemlisi onları yay ve okları kullanarak onları öldürmektir. Dolayısıyla, tüm ani saldırıları halledebilmeniz için silahlarınızı her zaman hazırlamanız gerekir. Güç çubuğunu doldurmak için sol fare düğmesini basılı tutmayı deneyin, ardından ok vurmak için bırakın. İki tür saldırı, normal bir saldırı ve özel bir saldırı vardır. Özel bir saldırı kullanmak istiyorsanız, sağ fare düğmesini tıklatmaktan çekinmeyin. Sol fare tuşuyla normal saldırı yapılabilir. Ateş etmeden önce farenizi kullanarak emin olun. Arraw.io, diğer Multiplayer iO oyunları gibi, benzersiz oyun mekaniği sizi şaşırtacak.Sınırsız oklarla donatılmış bir okçu ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen çeşitli rakip okçulara karşı savaşmak için güzel bir yay gibi oynuyorsunuz. Oyun alanının etrafında dolaşın, sizden kurtarmadan önce düşmanları öldürmek için nişan alıp ateş edin. Ana hedefiniz, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve afiş listesinin başına geçmektir.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Arraw.io

Arraw.io nun oyunu basit ve anlaşılır. Oyun alanına ilk girdiğinizde, okçularınızın kontrolünü ele geçirir ve ok tuşlarını ya da WASD ı ya da farenizi kullanarak düşmanlarına karşı savaşmak için onu etrafında hareket ettirirsiniz. En önemlisi onları yay ve okları kullanarak onları öldürmektir. Dolayısıyla, tüm ani saldırıları halledebilmeniz için silahlarınızı her zaman hazırlamanız gerekir. Güç çubuğunu doldurmak için sol fare düğmesini basılı tutmayı deneyin, ardından ok vurmak için bırakın. İki tür saldırı, normal bir saldırı ve özel bir saldırı vardır. Özel bir saldırı kullanmak istiyorsanız, sağ fare düğmesini tıklatmaktan çekinmeyin. Sol fare tuşuyla normal saldırı yapılabilir. Ateş etmeden önce farenizi kullanarak emin olun.

Arraw.io, diğer Multiplayer iO oyunları gibi, benzersiz oyun mekaniği sizi şaşırtacak.Sınırsız oklarla donatılmış bir okçu ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen çeşitli rakip okçulara karşı savaşmak için güzel bir yay gibi oynuyorsunuz. Oyun alanının etrafında dolaşın, sizden kurtarmadan önce düşmanları öldürmek için nişan alıp ateş edin. Ana hedefiniz, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve afiş listesinin başına geçmektir.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar