Arras.io oyunu

Oyun ››Online ›› Arras.io
reklam
Arras.io
Arras.ioArras.io,Arras.io oyunu oyna,Arras.io oyna,Arras.io oyunu,Diep io 2'nin süper popüler tank savaşının ikinci kısmı, yeni özellikler, beceriler ve yükseltmelerle Arras io'dur. Oyunun tankınız için daha fazla yükseltmesi var. Görünen figürler, arkaplanları saklayabileceğiniz ricochets. Renkli oyuncuları, diğer oyuncuların tanklarını yok edin, puan kazanın ve tankınızı yükseltin. Takımının lideri ol. Mor figürler için en çok puan alacaksınız. Belirli seviyelerde, çok sayıda tabanca ile farklı türde daha güçlü bir tank seçebilirsiniz. Lideri harita üzerinde görebilirsiniz, böylece onu yok ederseniz hemen bir topper olabilirsiniz, ama düşmanlarınız sizi görecektir. Oyunu OBFOG'de tam ekran modunda oynatın, videonun izlenmesini izleyin.Taşımak için WASD tuşlarını kullanın, Fare sol tıklayın. Tankınızı yükseltmek için fare veya sayı tuşları oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -a--w--s--d--mouse-  tuşları ile oynanır. 10/5 1

Oyunu OYNA

Arras.io

Arras.io,Arras.io oyunu oyna,Arras.io oyna,Arras.io oyunu,Diep io 2'nin süper popüler tank savaşının ikinci kısmı, yeni özellikler, beceriler ve yükseltmelerle Arras io'dur. Oyunun tankınız için daha fazla yükseltmesi var. Görünen figürler, arkaplanları saklayabileceğiniz ricochets. Renkli oyuncuları, diğer oyuncuların tanklarını yok edin, puan kazanın ve tankınızı yükseltin. Takımının lideri ol.

Mor figürler için en çok puan alacaksınız. Belirli seviyelerde, çok sayıda tabanca ile farklı türde daha güçlü bir tank seçebilirsiniz. Lideri harita üzerinde görebilirsiniz, böylece onu yok ederseniz hemen bir topper olabilirsiniz, ama düşmanlarınız sizi görecektir. Oyunu OBFOG'de tam ekran modunda oynatın, videonun izlenmesini izleyin.Taşımak için WASD tuşlarını kullanın, Fare sol tıklayın. Tankınızı yükseltmek için fare veya sayı tuşları oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

AWSD  tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar