Agario 3D oyunu

Oyun ››Online ›› Agario 3D
reklam
3D Agario 3D
Agario 3DAgar.io 3D,Agario 3D oyna,Geçtiğimiz yıl web tabanlı en çok oynanan oyun Agar.io oldu.Agar.io oyununu tahtından indireceğe benzeyen yeni oyun ise Slither.io Slither.io oynamak için tıkla.Online oynanan bu oyunların her gün bir yenisi çıkıyor.Çıkan her yeni versiyon daha ustaca hazırlanmış ve kullanıcılar tarafından daha çok seviliyor.Agario 3D oyunu da Agar.io oyunu gibi ama çok daha güzel.Rakip oyuncuları ve oyun haritasını üç boyutlu görebiliyorsunuz.Ayrıca Agar.io skinlerine göre daha güzel ilgi çekici skin seçenekleri var. Agar.io 3D nedir?Sizlerden küçük olan rakiplerinizi yutmaya çalışacaksınız. Yetenek ve becerilerinizi ispatlayabileceğiniz oyunda dünya sıralamasına girebilmek ve kendi belirlediğiniz bir nick name ile herkese karşı mücadele edebilirsiniz.Dünyanın farklı bölgelerinden katılan oyuncular gibi sizlerde birbirlerinize karşı mücadeleler vereceksiniz. Oyunun amacı kendi seçtğin skini büyültüp büyük skinlere yem olmadan sürekli büyümeye çalışmalı ve kendinizden küçük küpleri yemelisiniz. Büyüdükçe hızınız azalacağı için önünüzdeki küçük küplere yeşitemeyebilirsiniz. Onlara yetişebilmek için bölünerek diğer parçanızı boşluk tuşu ile fırlatabilirsiniz.  Agario 3D Nasıl Oynanır?Oyunun en güzel tarafı üç boyutlu olması. . Nesneleri, rakipleri ve her şeyi 3 boyutlu olarak görebiliyorsun.Agario 3D oyununa başlarken  ilk önce hangi serve a giriş yapacağınızı seçiyorsunuz ve ardından isminizi yazarak oyuna başlıyorsunuz.Oyunda  kontroller yine aynı şekilde, fareyi kullanarak kendi topunuzu kontrol ederek yerde ki küçük nesneleri yemeli ve büyümelisiniz.Meşhur agar.io oyununu oynarken Fare ile hareket et. Yön tuşlarıyla zemini çevirebilirsin. Boşluk tuşuyla bölünebilirsin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse- -space- -yon-   tuşları ile oynanır. 7.5/5 2

Oyunu OYNA

Agario 3D

Agar.io 3D,Agario 3D oyna,Geçtiğimiz yıl web tabanlı en çok oynanan oyun Agar.io oldu.Agar.io oyununu tahtından indireceğe benzeyen yeni oyun ise Slither.io Slither.io oynamak için tıkla.Online oynanan bu oyunların her gün bir yenisi çıkıyor.Çıkan her yeni versiyon daha ustaca hazırlanmış ve kullanıcılar tarafından daha çok seviliyor.Agario 3D oyunu da Agar.io oyunu gibi ama çok daha güzel.Rakip oyuncuları ve oyun haritasını üç boyutlu görebiliyorsunuz.Ayrıca Agar.io skinlerine göre daha güzel ilgi çekici skin seçenekleri var.
Agar.io 3D nedir?Sizlerden küçük olan rakiplerinizi yutmaya çalışacaksınız. Yetenek ve becerilerinizi ispatlayabileceğiniz oyunda dünya sıralamasına girebilmek ve kendi belirlediğiniz bir nick name ile herkese karşı mücadele edebilirsiniz.Dünyanın farklı bölgelerinden katılan oyuncular gibi sizlerde birbirlerinize karşı mücadeleler vereceksiniz. Oyunun amacı kendi seçtğin skini büyültüp büyük skinlere yem olmadan sürekli büyümeye çalışmalı ve kendinizden küçük küpleri yemelisiniz. Büyüdükçe hızınız azalacağı için önünüzdeki küçük küplere yeşitemeyebilirsiniz. Onlara yetişebilmek için bölünerek diğer parçanızı boşluk tuşu ile fırlatabilirsiniz. 
Agario 3D Nasıl Oynanır?Oyunun en güzel tarafı üç boyutlu olması. . Nesneleri, rakipleri ve her şeyi 3 boyutlu olarak görebiliyorsun.Agario 3D oyununa başlarken  ilk önce hangi serve a giriş yapacağınızı seçiyorsunuz ve ardından isminizi yazarak oyuna başlıyorsunuz.Oyunda  kontroller yine aynı şekilde, fareyi kullanarak kendi topunuzu kontrol ederek yerde ki küçük nesneleri yemeli ve büyümelisiniz.Meşhur agar.io oyununu oynarken Fare ile hareket et. Yön tuşlarıyla zemini çevirebilirsin. Boşluk tuşuyla bölünebilirsin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar