Agar Pro Hile oyunu

Oyun ››Online ›› Agar Pro Hile
reklam
Agar Pro Hile
Agar Pro HileAgar Pro Hile Her şeyden önce,  Ne olursa olsun sakin olmaya çalışmalısınız, bölme fırsatını kaçırmak epeyce kolaydır ve epik bir cinayet almak üzereyken tıkanır, agar pro nun karışıklığı bile, serin kalır agario oyundan en iyi şekilde yararlanmak için numara. Bug sadece mobil agar.io uygulamasında çalışıyor. 200 puan ve üzeri toplayıp herhangi bir köşeye gidiceksiniz bölünme ve besleme butonlarına seri şekilde basıcaksınız zaten bi süre sonra bölünebileceğiniz kadar bölündüğünüzde bölünme butonu çalışmaz sadece besleme butonu kalır onada kalan küçük parçalarınız birleşene kadar basın sürekli. Bunları yaparken yönünüzü gösteren ok işaretinin köşeye bakması lazım.   2.67/5 30

Oyunu OYNA

Agar Pro Hile

Agar Pro Hile Her şeyden önce,  Ne olursa olsun sakin olmaya çalışmalısınız, bölme fırsatını kaçırmak epeyce kolaydır ve epik bir cinayet almak üzereyken tıkanır, agar pro nun karışıklığı bile, serin kalır agario oyundan en iyi şekilde yararlanmak için numara.

Bug sadece mobil agar.io uygulamasında çalışıyor. 200 puan ve üzeri toplayıp herhangi bir köşeye gidiceksiniz bölünme ve besleme butonlarına seri şekilde basıcaksınız zaten bi süre sonra bölünebileceğiniz kadar bölündüğünüzde bölünme butonu çalışmaz sadece besleme butonu kalır onada kalan küçük parçalarınız birleşene kadar basın sürekli. Bunları yaparken yönünüzü gösteren ok işaretinin köşeye bakması lazım.

 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar