Harikalar Diyarı Kek Makinesi oyunu

reklam
Harikalar Diyarı Kek Makinesi
Harikalar Diyarı Kek MakinesiHarikalar Diyarı Kek Makinesi oyunu oyna Harikalar diyarına Hoşgeldin! Bebek Alice buraya tamamen şans eseri geldi. Etraf çok güzel olmasına rağmen ilk başta burası onu korkuttu. Ancak buna rağmen, kız bu muhteşem ülkede birçok iyi arkadaş buldu. Çocuklar Alice e dünyalarının inanılmaz geleneklerini anlattılar ve kız onlara teşekkür etmeye karar verdi. Yeni arkadaşları için güzel ve lezzetli bir pasta pişirmeye hazır! Ama yardıma ihtiyacı var. Nasıl bakıyorsun? Wonderland Cake Cooking Game de Alice ve sihirli yardımcısı Kurabiye adlı bir kitapla birlikte harika bir tatlı hazırlayacaksınız. Bebeğin tüm yeni arkadaşlarına hitap edecek favori bir çocuk tatlısı hazırlamak gerekiyor: Gül, Kupa Prensesi, Beyaz Tavşan Fergie, Çılgın Şapkacı Hattie ve Cheshire Kedisi. Bunu yapmak için, Cookie nin tüm talimatlarını kesinlikle izleyin. Ama aynı zamanda tarifinize girdilerinizi de ekleyerek eşsiz lezzetler yaratmayı unutmayın. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Harikalar Diyarı Kek Makinesi

Harikalar Diyarı Kek Makinesi oyunu oyna Harikalar diyarına Hoşgeldin! Bebek Alice buraya tamamen şans eseri geldi. Etraf çok güzel olmasına rağmen ilk başta burası onu korkuttu. Ancak buna rağmen, kız bu muhteşem ülkede birçok iyi arkadaş buldu. Çocuklar Alice e dünyalarının inanılmaz geleneklerini anlattılar ve kız onlara teşekkür etmeye karar verdi. Yeni arkadaşları için güzel ve lezzetli bir pasta pişirmeye hazır! Ama yardıma ihtiyacı var. Nasıl bakıyorsun?

Wonderland Cake Cooking Game de Alice ve sihirli yardımcısı Kurabiye adlı bir kitapla birlikte harika bir tatlı hazırlayacaksınız. Bebeğin tüm yeni arkadaşlarına hitap edecek favori bir çocuk tatlısı hazırlamak gerekiyor: Gül, Kupa Prensesi, Beyaz Tavşan Fergie, Çılgın Şapkacı Hattie ve Cheshire Kedisi. Bunu yapmak için, Cookie nin tüm talimatlarını kesinlikle izleyin. Ama aynı zamanda tarifinize girdilerinizi de ekleyerek eşsiz lezzetler yaratmayı unutmayın. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.