Kuu Kuu Harajuku oyunu

Oyun ››Kız ›› Kuu Kuu Harajuku
reklam
Kuu Kuu Harajuku
Kuu Kuu HarajukuKuu Kuu Harajuku,disney channelin diğer ülkelerde yayımladığı yeni çizgi film Harajuku.Bu yeni çizgi film krakterlerini tanıtalım şimdi size. G: G-HJ5 grubun lideridir,güvenilir  Alexander, John Sanders adında bir erkek kardeşi var. Angel-Melek:Grubun amigosudur, her zaman gülümseyen ve iyimser,süper espriler yaparak insanları neşelendirmek gibi esrarengiz bir yeteneği vardır. Baby-Bebek:Sevimli,kaygısız, masum, çocuksu davranışları olan bir çocuk diye tarif edilebilir. Kuu Kuu Harajuku genç iyi kalpli herkes için en iyisini isteyen bir kız.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.-mouse-tuşları ile oynanır. 5/5 2

Oyunu OYNA

Kuu Kuu Harajuku

Kuu Kuu Harajuku,disney channelin diğer ülkelerde yayımladığı yeni çizgi film Harajuku.Bu yeni çizgi film krakterlerini tanıtalım şimdi size.

G: G-HJ5 grubun lideridir,güvenilir  Alexander, John Sanders adında bir erkek kardeşi var.

Angel-Melek:Grubun amigosudur, her zaman gülümseyen ve iyimser,süper espriler yaparak insanları neşelendirmek gibi esrarengiz bir yeteneği vardır.

Baby-Bebek:Sevimli,kaygısız, masum, çocuksu davranışları olan bir çocuk diye tarif edilebilir.

Kuu Kuu Harajuku genç iyi kalpli herkes için en iyisini isteyen bir kız.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.tuşları ile oynanır.

Reklam
.
İlgili Oyunlar