Baykuş Evi 10.Bölüm İzle oyunu

reklam
Baykuş Evi 10.Bölüm İzle
Baykuş Evi 10.Bölüm İzleBaykuş Evi 10.Bölüm İzle Palisman ın Kaçışı Eda lanetinin etkilerini hissetmeye başladığında, dinlenmeye karar verir. Luz, Hexside ve Glandus arasındaki kindar bir maçı görmek için Willow ve Gus ile buluşur. Otobüsü kaçırırlar, bu yüzden Luz Eda nın personelini kullanmaya karar verir. Uçarlar ve bir ağaca çarparlar, bu da Owlbert in başını çatlamasına ve Luz tan kaçmasına neden olur. Çocuklar Owlbert i koruyan Yarasa Kraliçesi ne koşarlarve Luz a Owlbert in güvenini geri kazanmak için bir dizi deneme sunar. King, Eda nın lanetli formunda olduğunu keşfeder, ancak daha uysaldır. Görevleri tamamladıktan sonra Yarasa Kraliçesi Owlbert ten vazgeçmeyi reddediyor. Luz, Yarasa Kraliçesinin bir dev için bir palisman olduğunu ve diğer palismanları koruduğunu keşfeder. Owlbert in şimdi Luz a güvendiğini fark ederek, ona geri dönmesine izin verir. Herkes eve giderken, Eda iksirin yeterince iyi çalışmadığını fark eder. 1/5 12

Oyunu OYNA

Baykuş Evi 10.Bölüm İzle

Baykuş Evi 10.Bölüm İzle Palisman ın Kaçışı Eda lanetinin etkilerini hissetmeye başladığında, dinlenmeye karar verir. Luz, Hexside ve Glandus arasındaki kindar bir maçı görmek için Willow ve Gus ile buluşur. Otobüsü kaçırırlar, bu yüzden Luz Eda nın personelini kullanmaya karar verir. Uçarlar ve bir ağaca çarparlar, bu da Owlbert in başını çatlamasına ve Luz tan kaçmasına neden olur. Çocuklar Owlbert i koruyan Yarasa Kraliçesi ne koşarlarve Luz a Owlbert in güvenini geri kazanmak için bir dizi deneme sunar. King, Eda nın lanetli formunda olduğunu keşfeder, ancak daha uysaldır.

Görevleri tamamladıktan sonra Yarasa Kraliçesi Owlbert ten vazgeçmeyi reddediyor. Luz, Yarasa Kraliçesinin bir dev için bir palisman olduğunu ve diğer palismanları koruduğunu keşfeder. Owlbert in şimdi Luz a güvendiğini fark ederek, ona geri dönmesine izin verir. Herkes eve giderken, Eda iksirin yeterince iyi çalışmadığını fark eder.