Baykuş Evi Boyama oyunu

reklam
Oyunu OYNA

Baykuş Evi Boyama

Baykuş Evi Boyama oyunu oyna 

Luz Noceda King başlangıçta Luz u ilk toplantılarında korkutucu buldu, ancak sonradan onu kabul etti. King, Luz u hizmetkarı olarak aldı, ancak ona hiçbir şekilde hizmet etmeyeceğini bilir. Sevimli görünüşü için onu çok seviyor " Davetsiz Misafir " de, King in Luz un Eda yı havalı olarak gördüğü ve onun sadece sevimli olduğunu gördüğü ve onun hakkında kesinlikle hiçbir şey bilmemesine rağmen sihirli eğitimiyle ona yardım etmesini sağlamaya çalıştığı ortaya çıkıyor. . Kral için Luz muhtemelen sahip olduğu en rahatlatıcı şey.

Eda King ve Eda bir süredir arkadaş oldular. İkisinin nasıl tanıştığı henüz bilinmemekle birlikte, birbirlerini o kadar uzun zamandır tanıyorlar, şakacı bir şekilde birbirleriyle şakalaşıyorlar. King, unvanıyla Eda dan daha iyi olduğuna inanıyor ve " Ben Bir Genç Abomination im " de görüldüğü gibi kendini kanıtlamaktan korkmuyor . Övünme haklarını vereceği için onun hakkında bir şeylerin yanlış olduğunu itiraf etmekten nefret eder. Bununla birlikte, annesine bir çocuk gibi onu almış gibi görünüyor. Küçük bedeninden dolayı, genellikle en azından yakın olduklarını gösteren bir bebek gibi tutulduğu görülür.

Kral King O küçücük sidekick Eda o küçük, sevimli, kabarık vücutta sıkışmış kadar tüm şeytanların güçlü usta zamanlar. Şimdi unvanlarını ve ihtişamını düzeltmeye çalışıyor. Küçük statüsü nedeniyle, yüksek sandalye ve taşıyıcı gibi bebek aksesuarlarına güvenmek zorundadır. Fiziksel görünüş Kral koyu gri kürklü, gri göbekli ve kuyruk uçlu küçük bir yaratıktır. Beyaz pençeleri, siyah göz kapakları, pembe gözleri ve sarı skleraları var. Ağzı koyu mor, dili menekşe rengidir. Yuvarlak açık altın renkli bir etiketi olan kırmızı bir yaka ve yüzünü kaplayan boynuzlu (biri kırık) bir dinozor gibi kafatası takıyor.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.