Baykuş Evi 9.Bölüm İzle oyunu

reklam
Baykuş Evi 9.Bölüm İzle
Baykuş Evi 9.Bölüm İzleBaykuş Evi 9.Bölüm İzle Mattholomule adında İnsan Takdir Derneği yeni bir üyesi Gus liderlik meydan okuduğunda, Gus toplantıya Luz davet etmeye karar verir ve onun hakkında yalan kaldırdı ediliyor Ban. Okul şimdi, Luz un son ziyaretinden sonra baş belalarını gözaltına atan güvenlik görevlisi olarak çalışan sorunlu yaratıklar tarafından uygulanmaktadır. Luz un hala gitmek istediğini düşünen Eda, mağaraya girer ve onu Hexside a kaydettirmek için Principal Bump a yaklaşır. Okula giderken çektiği her şakayı düzeltmesi şartıyla kabul eder. Mattholomule, Luz un gelmesinden öfkeli ve eylemlerinden dolayı pişmanlık duyduktan sonra, Luz gözaltına alındı. Luz ve Gus tam zamanında Mattholomule ile birlikte Bump ve Eda ya kaçarlar. Solucan yaratıklarını çağırdıktan sonra, Bump Luz u fırlatır. Gus suçu üstlenir ve HAS tan başkan ve üye olarak tamamen çıkarılır. Luz da kulüpten atıldığında, Mattholomule "hala hayatta" olduğunu gören yeni başkan oldu. Eda, Luz a Hexside a girmesine izin verdiğini söyler çünkü onun kendi kararlarını verecek kadar zekice ve Bump, İmparator un Coven e anlaşmaları hakkında bilgi vermemeyi kabul etti. Son sahnede Luz, Bump ın onun hakkında haklı olduğunu söylerken Eda nın yaptığı her yaramazlığı okur. 7.5/5 2

Oyunu OYNA

Baykuş Evi 9.Bölüm İzle

Baykuş Evi 9.Bölüm İzle Mattholomule adında İnsan Takdir Derneği yeni bir üyesi Gus liderlik meydan okuduğunda, Gus toplantıya Luz davet etmeye karar verir ve onun hakkında yalan kaldırdı ediliyor Ban. Okul şimdi, Luz un son ziyaretinden sonra baş belalarını gözaltına atan güvenlik görevlisi olarak çalışan sorunlu yaratıklar tarafından uygulanmaktadır. Luz un hala gitmek istediğini düşünen Eda, mağaraya girer ve onu Hexside a kaydettirmek için Principal Bump a yaklaşır. Okula giderken çektiği her şakayı düzeltmesi şartıyla kabul eder. Mattholomule, Luz un gelmesinden öfkeli ve eylemlerinden dolayı pişmanlık duyduktan sonra, Luz gözaltına alındı.

Luz ve Gus tam zamanında Mattholomule ile birlikte Bump ve Eda ya kaçarlar. Solucan yaratıklarını çağırdıktan sonra, Bump Luz u fırlatır. Gus suçu üstlenir ve HAS tan başkan ve üye olarak tamamen çıkarılır. Luz da kulüpten atıldığında, Mattholomule "hala hayatta" olduğunu gören yeni başkan oldu. Eda, Luz a Hexside a girmesine izin verdiğini söyler çünkü onun kendi kararlarını verecek kadar zekice ve Bump, İmparator un Coven e anlaşmaları hakkında bilgi vermemeyi kabul etti. Son sahnede Luz, Bump ın onun hakkında haklı olduğunu söylerken Eda nın yaptığı her yaramazlığı okur.