Pokemon Go Kule Savunma oyunu

reklam
Pokemon Go Kule Savunma
Pokemon Go Kule SavunmaPokemon Go Kule Savunma,pokemon go çolgınlığı oyunoyna.tv.tr de devam ediyor.Sıradaki oyunumuzda kale savunması yapacaksınız. Kule Savunma oyununa başlamak için oyun yüklendikten sonra altta yer alan Playe tıklıyoruz. Ardından tekrardan Play tuşuna tıkladıktan sonra gelen level penceresinden dereceyi seçiyor ve oyunu başlatıyoruz. Sol altta yer alan tanklardan özelliklerine göre seçimler gerçekleştirerek yolların üzerine yerleştirmeye başlıyoruz. Düşman tanklarını öldürdükte para kazanıyor ve yeni tanklar ekleyebiliyoruz. Tanklarınızın üstüne tıkladığınızda isterseniz upgradeye tıklayarak özelliklerini geliştirebilir, istersenizde selle tıklayarak satıp yerine başka tank satın alabilirsiniz.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse- -yon-   tuşları ile oynanır. 7.5/5 2

Oyunu OYNA

Pokemon Go Kule Savunma

Pokemon Go Kule Savunma,pokemon go çolgınlığı oyunoyna.tv.tr de devam ediyor.Sıradaki oyunumuzda kale savunması yapacaksınız.
Kule Savunma oyununa başlamak için oyun yüklendikten sonra altta yer alan Playe tıklıyoruz. Ardından tekrardan Play tuşuna tıkladıktan sonra gelen level penceresinden dereceyi seçiyor ve oyunu başlatıyoruz. Sol altta yer alan tanklardan özelliklerine göre seçimler gerçekleştirerek yolların üzerine yerleştirmeye başlıyoruz. Düşman tanklarını öldürdükte para kazanıyor ve yeni tanklar ekleyebiliyoruz. Tanklarınızın üstüne tıkladığınızda isterseniz upgradeye tıklayarak özelliklerini geliştirebilir, istersenizde selle tıklayarak satıp yerine başka tank satın alabilirsiniz.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar