Pokemon Go Oyna oyunu

reklam
Pokemon Go Oyna
Pokemon Go OynaPokemon Go Oyna apk indir https://goo.gl/CXN7ToPokemon GO oyunu oyna 1990 lı yıllarda fırtına gibi esen o döneme damgasını vuran çizgi film Pokemon.Şimdi de Pokemon Go İOS apk adı ile İOS oyunu ile tüm dünyada fırtına gibi esiyor.Yeni çıkan ve merakla beklenen mobil oyunlardan birisi de Pokemon GO oyunu oldu.Akıllı telefon kullanıcılarının dikkatini en çok yeni oyunlar çekiyor.Türk kullanıcıları için kısa bir süre önce çıktı, Pokemon oyunu artık Türkiyede de oynanabiliyor. Henüz tüm ülkelerde olmasa da birkaç ülkede çıkan mobil oyun büyük ilgi gördü. bu kez de oyunu kullanıcılarına sunuldu. Mobil oyunlar ilk olarak öncelikle İOS kullanıcıları ile buluşurken daha sonra Androidli cihazlara geliyordu. Fakat Pokemon Go Andriod cihazlar içinde İOS aynı anda geldi. Grafik efektleri ile de beğeni kazanan Pokemon GO Türkiye de ki hayranlarını çok sevindirdi. POKEMON GO NASIL YÜKLENİR? Pokemon Goyu iPhonelara yüklemek için izleyeceğiniz iki yol var. İlk olarak uygulama mağazasını değiştirerek Pokemon Gonun yayınlandığı Yeni Zelanda veya Avustralya mağazalarından birinden hesap açarak Pokemon Goyu indirebilirsiniz.Nintendo ve Niantic işbirliği ile geliştirilen Pokemon Go, pokemonları gerçek hayata dahil ediyor. Pokemon Go ile kendi sokağınızda pokemon aramaya hazır olun. Oyun akıllı bir bileklik yardımı ile oynanıyor. Pokemon Go nasıl yüklenir sorusunun yanıtı da belli oldu. Henüz resmi olarak ülkemize gelmese de kullanıcılar APK indirme işlemi yaparak oyunu oynayabiliyor. Gerçeklik üzerine kurulu olduğu için oyunu oynayanlar yataklarında, dışarıda, yemek yerken ve daha birçok yerde pokemon avlayabiliyor. Oyun ile ilgili Avustralyada polis, Karşıdan karşıya geçerken telefonunuza bakmayın. Pokemon avlarken ölebilirsiniz. diyerek halkı uyardı. Pokemon Go yükleme işlemi APK ile yapılıyor. POKEMON GO ANDROID TELEFONLARA NASIL İNDİRİLİR?Öncelikle APKPure.com gibi bir .APK sitesine girin ve 58.1 MB dosya boyutuna sahip olan Pokemon Gonun .APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. indirdiğiniz dosyayı telefonunuza atmak için USB kablosu aracılığıyla cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın ve dosyayı telefonunuza atın. Telefona bağlantı için dosya paylaşımını açmanız gerekebilir.Attığınız Pokemon Gonun .APKsını telefondan bulun ve dosyayı açın.Bu tarz dosyaları yüklemek için telefonunuzun Bilinmeyen kaynaklara açık olması gerekiyor. Ayarlardan telefonunuzu Bilinmeyen kaynaklara açın.Yüklemeye devam edin. Bekleyin ve uygulamanın telefonunuza kurulmasını bekleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra Goole ile girişinizi yapın, karakterinizi oluşturun ve oyuna başlayın.   3.13/5 8

Oyunu OYNA

Pokemon Go Oyna

Pokemon Go Oyna apk indir https://goo.gl/CXN7To
Pokemon GO oyunu oyna 1990 lı yıllarda fırtına gibi esen o döneme damgasını vuran çizgi film Pokemon.Şimdi de Pokemon Go İOS apk adı ile İOS oyunu ile tüm dünyada fırtına gibi esiyor.Yeni çıkan ve merakla beklenen mobil oyunlardan birisi de Pokemon GO oyunu oldu.Akıllı telefon kullanıcılarının dikkatini en çok yeni oyunlar çekiyor.Türk kullanıcıları için kısa bir süre önce çıktı, Pokemon oyunu artık Türkiyede de oynanabiliyor. Henüz tüm ülkelerde olmasa da birkaç ülkede çıkan mobil oyun büyük ilgi gördü. bu kez de oyunu kullanıcılarına sunuldu. Mobil oyunlar ilk olarak öncelikle İOS kullanıcıları ile buluşurken daha sonra Androidli cihazlara geliyordu. Fakat Pokemon Go Andriod cihazlar içinde İOS aynı anda geldi. Grafik efektleri ile de beğeni kazanan Pokemon GO Türkiye de ki hayranlarını çok sevindirdi.
 
POKEMON GO NASIL YÜKLENİR?
Pokemon Goyu iPhonelara yüklemek için izleyeceğiniz iki yol var. İlk olarak uygulama mağazasını değiştirerek Pokemon Gonun yayınlandığı Yeni Zelanda veya Avustralya mağazalarından birinden hesap açarak Pokemon Goyu indirebilirsiniz.Nintendo ve Niantic işbirliği ile geliştirilen Pokemon Go, pokemonları gerçek hayata dahil ediyor. Pokemon Go ile kendi sokağınızda pokemon aramaya hazır olun. Oyun akıllı bir bileklik yardımı ile oynanıyor. Pokemon Go nasıl yüklenir sorusunun yanıtı da belli oldu. Henüz resmi olarak ülkemize gelmese de kullanıcılar APK indirme işlemi yaparak oyunu oynayabiliyor. Gerçeklik üzerine kurulu olduğu için oyunu oynayanlar yataklarında, dışarıda, yemek yerken ve daha birçok yerde pokemon avlayabiliyor. Oyun ile ilgili Avustralyada polis, Karşıdan karşıya geçerken telefonunuza bakmayın. Pokemon avlarken ölebilirsiniz. diyerek halkı uyardı. Pokemon Go yükleme işlemi APK ile yapılıyor.

POKEMON GO ANDROID TELEFONLARA NASIL İNDİRİLİR?

Öncelikle APKPure.com gibi bir .APK sitesine girin ve 58.1 MB dosya boyutuna sahip olan Pokemon Gonun .APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. indirdiğiniz dosyayı telefonunuza atmak için USB kablosu aracılığıyla cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın ve dosyayı telefonunuza atın. Telefona bağlantı için dosya paylaşımını açmanız gerekebilir.Attığınız Pokemon Gonun .APKsını telefondan bulun ve dosyayı açın.Bu tarz dosyaları yüklemek için telefonunuzun Bilinmeyen kaynaklara açık olması gerekiyor. Ayarlardan telefonunuzu Bilinmeyen kaynaklara açın.Yüklemeye devam edin. Bekleyin ve uygulamanın telefonunuza kurulmasını bekleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra Goole ile girişinizi yapın, karakterinizi oluşturun ve oyuna başlayın.
 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar