Artırılmış Gerçeklik Oyna oyunu

reklam
3D Artırılmış Gerçeklik Oyunu Oyna
Artırılmış Gerçeklik Oyunu OynaArtırılmış Gerçeklik,Artırılmış Gerçeklik Oyunu Oyna,Artırılmış Gerçeklik Oyunları,dört farklı çevre biriminin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.Bu dört farklı çevre birimi öncelikle kamera, bilgisayar alt yapısı, işaretleyici ve gerçek dünyadır.Arıtılmış gerçeklik bu birimlerin 3 boyutlu olarak gerçek dünyaya konumlandırılmasıdır. Artırılmış gerçeklik (AR) ses, video, grafik veya GPS verileri gibi bilgisayar tarafından üretilip duyusal girdi ile artırılıp canlandırılan elemanların fiziksel, gerçek dünya ortamıyla birleştirilmesiyle oluşturulan yeni bir algı ortamının canlı doğrudan ya da dolaylı bir görünümüdür. Artırılmış gerçeklikle insan duyusuna hitap edecek ve hislerini hareket geçirecek girdiler bilgisayar tarafından modifiye edilip zenginleştirilir ve ortaya çıkan yeni gerçeklik kullanıcının algısına sunulur. Zenginleştirme gerçek zamanlı gerçekleşir ve çevredeki ögeler ile etkileşim içindedir. Artırılmış Gerçeklik ile kullanıcı gerçeklik ortamını oluşturan bilgiler ve diğer ögelerle etkileşime girebilir.  Bulunulan çevreyle ilgili yapay bilgi ve ögeler gerçek dünyayla bağdaşabilir oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Artırılmış Gerçeklik Oyunu Oyna

Artırılmış Gerçeklik,Artırılmış Gerçeklik Oyunu Oyna,Artırılmış Gerçeklik Oyunları,dört farklı çevre biriminin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.Bu dört farklı çevre birimi öncelikle kamera, bilgisayar alt yapısı, işaretleyici ve gerçek dünyadır.Arıtılmış gerçeklik bu birimlerin 3 boyutlu olarak gerçek dünyaya konumlandırılmasıdır.

Artırılmış gerçeklik (AR) ses, video, grafik veya GPS verileri gibi bilgisayar tarafından üretilip duyusal girdi ile artırılıp canlandırılan elemanların fiziksel, gerçek dünya ortamıyla birleştirilmesiyle oluşturulan yeni bir algı ortamının canlı doğrudan ya da dolaylı bir görünümüdür.

Artırılmış gerçeklikle insan duyusuna hitap edecek ve hislerini hareket geçirecek girdiler bilgisayar tarafından modifiye edilip zenginleştirilir ve ortaya çıkan yeni gerçeklik kullanıcının algısına sunulur. Zenginleştirme gerçek zamanlı gerçekleşir ve çevredeki ögeler ile etkileşim içindedir. Artırılmış Gerçeklik ile kullanıcı gerçeklik ortamını oluşturan bilgiler ve diğer ögelerle etkileşime girebilir.  Bulunulan çevreyle ilgili yapay bilgi ve ögeler gerçek dünyayla bağdaşabilir oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar