Arkit 3D Artırılmış Gerçeklik Oyunları oyunu

reklam
3D Arkit 3D Artırılmış Gerçeklik Oyunları
Arkit 3D Artırılmış Gerçeklik OyunlarıArkit 3D Artırılmış Gerçeklik Oyunları Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen birbirinden kaliteli, eğlenceli artırılmış gerçeklik (AR, Augmented Reality) oyunlarını sizler için seçtik.Bu oyunları oynayabilmeniz için ARKit uyumlu iOS 11 üzerinde çalışan iPhone ve iPad cihazınızın olması gerfekmekte. iPhone SE ve daha yeni modellerle iPad 9.7 inç ve iPad Pro modelleri artırılmış gerçeklik desteği sunuyor. Kullanıma sunulan IOS 11 ile  gerçekçi yenilik akımı başlamış oldu ve bu yenilik akımının en önemli ayağını Artırılmış Gerçeklik için geliştirici kiti olan ARKit oluşturuyor. ARKit sayesinde yüz milyonlarca iPhone ve iPad artırılmış gerçekliklik özellikli cihazlara dönüşmüş durumda.   5/5 1

Oyunu OYNA

Arkit 3D Artırılmış Gerçeklik Oyunları

Arkit 3D Artırılmış Gerçeklik Oyunları Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen birbirinden kaliteli, eğlenceli artırılmış gerçeklik (AR, Augmented Reality) oyunlarını sizler için seçtik.Bu oyunları oynayabilmeniz için ARKit uyumlu iOS 11 üzerinde çalışan iPhone ve iPad cihazınızın olması gerfekmekte. iPhone SE ve daha yeni modellerle iPad 9.7 inç ve iPad Pro modelleri artırılmış gerçeklik desteği sunuyor.

Kullanıma sunulan IOS 11 ile  gerçekçi yenilik akımı başlamış oldu ve bu yenilik akımının en önemli ayağını Artırılmış Gerçeklik için geliştirici kiti olan ARKit oluşturuyor. ARKit sayesinde yüz milyonlarca iPhone ve iPad artırılmış gerçekliklik özellikli cihazlara dönüşmüş durumda.

 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar