Süper Kanatlar oyunu

reklam
Süper Kanatlar
Süper KanatlarSüper Kanatlar,Süper Kanatlar oyunu oyna Top Wing , Üst Kanat,En iyi Kanatlar,Top Wing , okul öncesi çocuklarının kendine güven duymalarına yardımcı olan ve azim ve çalışkanlık hakkında dersler içeren hikayeler sunuyo Big Swirl Island'daki Top Wing Academy'de süper kanat ödüllerini  kazanmak için eğitim gören dört en iyi arkadaş kurtarma kuşağını (Swift, Penny, Rod ve Brody) takip ediyor. Akıl hocası Speedy'nin ve benzersiz turbo şarjlı araçların ve yüksek teknolojili araçların yardımıyla, öğretmenlere kurtarma becerilerini keskinleştirmek ve yol boyunca değerli dersler öğrenirken ihtiyaç duyanlara yardım etmek için farklı görevler verilir. En İyi Kanat öğrencilerle tanışın Swift - Gökyüzünde en hızlı turbo şarjlı pilot olan cesur ve oynak bir mavi jay. Penny - Süper denizaltında her zaman meydan okuyan meraklı bir penguen ve denizaltı uzmanı. Rod - Arazi aracıyla adada uçmaya hazır, enerjik ve komik bir horoz. Brody - Turbo yüklü araçtaki dalgaların üzerinde, üzerinde ve üzerinde uçmayı seven gevşek bir sırt çantası. En İyi Kanat serisinde Üst Kanat "Kanatlarımızı Kazanma Zamanı" nda, Harp okulu öğrencileri Swift, Penny, Rod ve Brody, Top Wing Academy'de yeni araçlarını pilotluk etmeyi öğrendikleri ve Big Swirl Island'ın şimdiye kadarki en iyi kurtarma ekibi olma yolunda bir araya geldi. görüldü. 5/5 4

Oyunu OYNA

Süper Kanatlar

Süper Kanatlar,Süper Kanatlar oyunu oyna Top Wing , Üst Kanat,En iyi Kanatlar,Top Wing , okul öncesi çocuklarının kendine güven duymalarına yardımcı olan ve azim ve çalışkanlık hakkında dersler içeren hikayeler sunuyo Big Swirl Island'daki Top Wing Academy'de süper kanat ödüllerini  kazanmak için eğitim gören dört en iyi arkadaş kurtarma kuşağını (Swift, Penny, Rod ve Brody) takip ediyor. Akıl hocası Speedy'nin ve benzersiz turbo şarjlı araçların ve yüksek teknolojili araçların yardımıyla, öğretmenlere kurtarma becerilerini keskinleştirmek ve yol boyunca değerli dersler öğrenirken ihtiyaç duyanlara yardım etmek için farklı görevler verilir.

En İyi Kanat öğrencilerle tanışın

Swift - Gökyüzünde en hızlı turbo şarjlı pilot olan cesur ve oynak bir mavi jay.

Penny - Süper denizaltında her zaman meydan okuyan meraklı bir penguen ve denizaltı uzmanı.

Rod - Arazi aracıyla adada uçmaya hazır, enerjik ve komik bir horoz.

Brody - Turbo yüklü araçtaki dalgaların üzerinde, üzerinde ve üzerinde uçmayı seven gevşek bir sırt çantası.

En İyi Kanat serisinde Üst Kanat "Kanatlarımızı Kazanma Zamanı" nda, Harp okulu öğrencileri Swift, Penny, Rod ve Brody, Top Wing Academy'de yeni araçlarını pilotluk etmeyi öğrendikleri ve Big Swirl Island'ın şimdiye kadarki en iyi kurtarma ekibi olma yolunda bir araya geldi. görüldü.