Piksel Boyama TRT Çocuk oyunu

reklam
Piksel Boyama Oyunu TRT Çocuk
Piksel Boyama Oyunu TRT ÇocukPiksel Boyama Oyunu TRT Çocuk,önceden hazırlanmış TRT Çocuk çizgi film karakterlerinden seçim yapabileceğiniz ve verdiğiniz renkleri kullanarak bunları çizmeye çalışabileceğiniz havalı bir piksel tabanlı çizim oyunudur. Çiziminizi seçin ve ardından resmi mükemmel bir şekilde eşleştirmek için doğru renkleri seçin. Oluşturmak için kolay resimler vardır, sadece birkaç renk kullanın ve daha geniş renk çeşitliliğine sahip gelişmiş çizimler var. Piksellerinizi doğru bir şekilde çizmek için çizim bölmesini daha kolay görüntülemek için yakınlaştırabilirsiniz. Yaratıcılığın neler yarattığını görün ve iç sanatçınızı özgür bırakın! Bu oyun büyük miktarda eğlenceli, basit kontrollere sahip ve çeşitli çizimler saatlerce çengelinizi koruyacak oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 3.27/5 81

Oyunu OYNA

Piksel Boyama Oyunu TRT Çocuk

Piksel Boyama Oyunu TRT Çocuk,önceden hazırlanmış TRT Çocuk çizgi film karakterlerinden seçim yapabileceğiniz ve verdiğiniz renkleri kullanarak bunları çizmeye çalışabileceğiniz havalı bir piksel tabanlı çizim oyunudur. Çiziminizi seçin ve ardından resmi mükemmel bir şekilde eşleştirmek için doğru renkleri seçin. Oluşturmak için kolay resimler vardır, sadece birkaç renk kullanın ve daha geniş renk çeşitliliğine sahip gelişmiş çizimler var.

Piksellerinizi doğru bir şekilde çizmek için çizim bölmesini daha kolay görüntülemek için yakınlaştırabilirsiniz. Yaratıcılığın neler yarattığını görün ve iç sanatçınızı özgür bırakın! Bu oyun büyük miktarda eğlenceli, basit kontrollere sahip ve çeşitli çizimler saatlerce çengelinizi koruyacak oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.