Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu oyunu

reklam
Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
Nasreddin Hoca Zaman YolcusuNasreddin Hoca Zaman Yolcusu,Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu TRT Çocuk yeni çizgi dizi Nasreddin Hoca geldi gelecek neden geç kaldı dersin? Küheylan’a ters bindiği için geç kalmış olmasın?  Bir süre 21.yy da yaşamak zorunda kalan Nasreddin Hoca çocukların gürültüsünden sıkılır ve soluğu Küheylan’la beraber sokakta alırlar. Bu sefer de caddelerin karmaşasından kaçıp ağaçlık bir alana sığınırlar. Bu ağaçlık alan aslında bir hayvanat bahçesidir. Peşlerinde ise Nasreddin Hoca’nın gerçek kimliğini anlamaya çalışan Tolga ve Efe vardır. Bir aslan hayvanat bahçesindeki kafesinden kaçmıştır. Bu yüzden hayvanat bahçesi boşaltılmıştır. Aslan tehlikesinden habersiz parkta ilerlerken Hoca ve eşeğinin ortadan kaybolduğunu fark eden Zehra ve arkadaşları da hocayı aramaya çıkarlar.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  15/5 1

Oyunu OYNA

Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu

Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu,Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu TRT Çocuk yeni çizgi dizi Nasreddin Hoca geldi gelecek neden geç kaldı dersin? Küheylan’a ters bindiği için geç kalmış olmasın? 

Bir süre 21.yy da yaşamak zorunda kalan Nasreddin Hoca çocukların gürültüsünden sıkılır ve soluğu Küheylan’la beraber sokakta alırlar. Bu sefer de caddelerin karmaşasından kaçıp ağaçlık bir alana sığınırlar. Bu ağaçlık alan aslında bir hayvanat bahçesidir. Peşlerinde ise Nasreddin Hoca’nın gerçek kimliğini anlamaya çalışan Tolga ve Efe vardır. Bir aslan hayvanat bahçesindeki kafesinden kaçmıştır. Bu yüzden hayvanat bahçesi boşaltılmıştır. Aslan tehlikesinden habersiz parkta ilerlerken Hoca ve eşeğinin ortadan kaybolduğunu fark eden Zehra ve arkadaşları da hocayı aramaya çıkarlar.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar