Ege ile Gaga Çocuk Bulmacası oyunu

reklam
Ege ile Gaga Çocuk Bulmacası
Ege ile Gaga Çocuk BulmacasıEge ile Gaga Çocuk Bulmacası,bugüne kadar Ege ile Gaga dan çok şeyler öğrendiniz.Öğrendiğiniz bu bilgileri sizler için eğlenceli bir bulmacaya dönüştürdük.Bizimle beraber bu neşeli bulmaca oyununu oynamaya ne dersiniz? Hem mobil hem de bilgisayarda oynayabileceğin Ege ile Gaga Bulmaca 2 oyunu çok bölümden oluşuyor. Eşleştirmeleri doğru yaparsan altta gülen yüz emojisi çıkacak.Doğru yapamazsan çıkmayacak o zaman ok işaretlerini kullanarak bir sonraki bölüme geçebilirsin.Hatırladığında tekrar aynı bölüme dönüp doğrusunu yapabilirsin.-mouse- tuşları ile oynanır. 5/5 42

Oyunu OYNA

Ege ile Gaga Çocuk Bulmacası

Ege ile Gaga Çocuk Bulmacası,bugüne kadar Ege ile Gaga dan çok şeyler öğrendiniz.Öğrendiğiniz bu bilgileri sizler için eğlenceli bir bulmacaya dönüştürdük.Bizimle beraber bu neşeli bulmaca oyununu oynamaya ne dersiniz? Hem mobil hem de bilgisayarda oynayabileceğin Ege ile Gaga Bulmaca 2 oyunu çok bölümden oluşuyor.

Eşleştirmeleri doğru yaparsan altta gülen yüz emojisi çıkacak.Doğru yapamazsan çıkmayacak o zaman ok işaretlerini kullanarak bir sonraki bölüme geçebilirsin.Hatırladığında tekrar aynı bölüme dönüp doğrusunu yapabilirsin. tuşları ile oynanır.