Ronaldo ile Kafa Futbolu oyunu

reklam
Ronaldo ile Kafa Futbolu
Ronaldo ile Kafa FutboluRonaldo ile Kafa Futbolu oyunu , Ronaldo ile Kafa Futbolu oyna , Rakiplere karşı puan kazanmak ve maçlar kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Bu, futbol oyununun basitleştirilmiş bir versiyonu olan bir kafa futbolu spor oyunudur. Her oyundan önce karakterinizi seçebilir ve ardından oyun alanı, hava durumu, AI zorluğu, maç süresi gibi oyunun görünümünü ve diğer özelliklerini özelleştirebilirsiniz. Gerisi basit! Hareket etmek ve zıplamak için ok tuşlarını kullanın Z - tekme   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Ronaldo ile Kafa Futbolu

Ronaldo ile Kafa Futbolu oyunu , Ronaldo ile Kafa Futbolu oyna , Rakiplere karşı puan kazanmak ve maçlar kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Bu, futbol oyununun basitleştirilmiş bir versiyonu olan bir kafa futbolu spor oyunudur. Her oyundan önce karakterinizi seçebilir ve ardından oyun alanı, hava durumu, AI zorluğu, maç süresi gibi oyunun görünümünü ve diğer özelliklerini özelleştirebilirsiniz. Gerisi basit!

  • Hareket etmek ve zıplamak için ok tuşlarını kullanın
  • Z - tekme
  •   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar