PES 2017 Penaltı Atışları oyunu

reklam
3D PES 2017 Penaltı Atışları
PES 2017 Penaltı AtışlarıPES 2017 Penaltı Atışları,ister cepte ister bilgisayar da oynayabileceğin süper bir oyun.Fileyi hhavalandırmak için mouse  top üzerinde istediğin yöne sürükleyerek şutunu çek.En yüksek skoru alıp destansı goller atmak için oyun seni bekliyor. Bir maç düşünün gol atmakta zorluk çektiğiniz veya rakibinizin hücum hattının size göre daha klas olmasından dolayı, skor açısından geri de kaldığınız. Ancak takımınızda öyle isimler var ki, metrelerce uzaktaki frikikleri sanki penaltı atışı kullanıyormuş gibi 90 a, sağ köşeye veya sol köşeye farketmeksizin atıyor. Ünlü futbol oyunu PES 2017 de de en iyi frikik atan oyuncular belli oldu, bunlar arasında bir taneside sen ol.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 5/5 8

Oyunu OYNA

PES 2017 Penaltı Atışları

PES 2017 Penaltı Atışları,ister cepte ister bilgisayar da oynayabileceğin süper bir oyun.Fileyi hhavalandırmak için mouse  top üzerinde istediğin yöne sürükleyerek şutunu çek.En yüksek skoru alıp destansı goller atmak için oyun seni bekliyor.
Bir maç düşünün gol atmakta zorluk çektiğiniz veya rakibinizin hücum hattının size göre daha klas olmasından dolayı, skor açısından geri de kaldığınız. Ancak takımınızda öyle isimler var ki, metrelerce uzaktaki frikikleri sanki penaltı atışı kullanıyormuş gibi 90 a, sağ köşeye veya sol köşeye farketmeksizin atıyor. Ünlü futbol oyunu PES 2017 de de en iyi frikik atan oyuncular belli oldu, bunlar arasında bir taneside sen ol.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
.
İlgili Oyunlar