Zlap.io Oyna oyunu

Oyun ››Online ›› Zlap.io Oyna
reklam
Zlap.io Oyna
Zlap.io OynaZlapio oyna, Oyunda hedef diğer oyuncuları vurmak ve kendini büyütmek olacak.Oyunda yönettiğin karakteri WASD tuşları ile kontrol edeceksin,mouse ile de topuzu sallayacaksın.Zlap io hilesi topuzu ileri geri değilde dairesel hareket ettirmek.Topuz büyüdükçe daha fazla düşman öldüreceksin.Bu aşamada daha dikkatli olmak zorundasın.Senden çok daha küçük bir düşman ileri seviyede seni öldürebilir.Dikkatli ol ve konumunu korumaya çalış. Zlap io diğer io oyunları gibi online bir oyundur. Oyunumuzda sivri topuzumuz ile rakiplerimizi eziyoruz ve onları egale ediyoruz.Zlap.io da diğer agar io slither io gibi sizlerin, bizlerin bir anda en sevdiği oyun oldu.Oyunumuzda amacımız diğer oyuncuları topuzumuzla vurmak ve kendimizi en büyük hale getirmektir.ASDW tuşları ile kendimizi kontrol edebiliyoruz. mouse ile de topumuzu hangi tarafa sallayacağımıza karar veriyoruz.Zlap io da topuzunuz büyüdükçe daha çok düşmanı öldürecek ve küçükleri daha hızlı öldüreceksin. Zlap ionun hilesi topuzun ileriye değilde dairesel şekilde hareket ettirmektir. Zlap.io Slither.io Agar.io gibi bulaşıcı bağımlılık yapacak bir oyun.Çok oyunculu mükemmel bir eğlenceli bir oyun.severek oynayacağın yeni stil multiplayer browser oyunu.Zlap io oyununu arkadaşla paylaşıp zevkle oynayabilirsin.Rakip oyuncuları öldürmek için ipe bağlı topuzu sallayacaksın.Dünya genelindeki oyuncular ile yarışacağın oyunda oyuncuları renkli ufak adamlar temsil edecek.Zlap.io oyna, farklılık arayanlar bu sefer becerikli olmak zorunda bu yeni oyun çoğu arkadaşın ilgisini çekeceğe benziyor. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse- -a- -w- -s- -d-   tuşları ile oynanır. 3.92/5 79

Oyunu OYNA

Zlap.io Oyna

Zlapio oyna, Oyunda hedef diğer oyuncuları vurmak ve kendini büyütmek olacak.Oyunda yönettiğin karakteri WASD tuşları ile kontrol edeceksin,mouse ile de topuzu sallayacaksın.Zlap io hilesi topuzu ileri geri değilde dairesel hareket ettirmek.Topuz büyüdükçe daha fazla düşman öldüreceksin.Bu aşamada daha dikkatli olmak zorundasın.Senden çok daha küçük bir düşman ileri seviyede seni öldürebilir.Dikkatli ol ve konumunu korumaya çalış.
Zlap io diğer io oyunları gibi online bir oyundur. Oyunumuzda sivri topuzumuz ile rakiplerimizi eziyoruz ve onları egale ediyoruz.Zlap.io da diğer agar io slither io gibi sizlerin, bizlerin bir anda en sevdiği oyun oldu.Oyunumuzda amacımız diğer oyuncuları topuzumuzla vurmak ve kendimizi en büyük hale getirmektir.ASDW tuşları ile kendimizi kontrol edebiliyoruz. mouse ile de topumuzu hangi tarafa sallayacağımıza karar veriyoruz.Zlap io da topuzunuz büyüdükçe daha çok düşmanı öldürecek ve küçükleri daha hızlı öldüreceksin. Zlap ionun hilesi topuzun ileriye değilde dairesel şekilde hareket ettirmektir.
Zlap.io Slither.io Agar.io gibi bulaşıcı bağımlılık yapacak bir oyun.Çok oyunculu mükemmel bir eğlenceli bir oyun.severek oynayacağın yeni stil multiplayer browser oyunu.Zlap io oyununu arkadaşla paylaşıp zevkle oynayabilirsin.Rakip oyuncuları öldürmek için ipe bağlı topuzu sallayacaksın.Dünya genelindeki oyuncular ile yarışacağın oyunda oyuncuları renkli ufak adamlar temsil edecek.Zlap.io oyna, farklılık arayanlar bu sefer becerikli olmak zorunda bu yeni oyun çoğu arkadaşın ilgisini çekeceğe benziyor.

oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. A W S D   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar