Wowz.io oyunu

Oyun ››Online ›› Wowz.io
reklam
3D Wowz.io
Wowz.ioWowz.io oyunuj oyna diğer çevrimiçi oyunculara karşı savaşmanız gereken bir 3D macera oyunu. Her oyuna sadece temel araçlarla başlayacaksınız, oyunun zorlu manzarasını ve erken aşamalarını atlatmak için stratejik olarak kullanacaksınız. Hızla diğer oyuncuları ortadan kaldırmak ve kendinizi savunmak için kullanılabilecek güçlü araçlar yaratmanızı sağlayacak kaynakları toplamaya başlayın.  Kontroller Karakterin hareketini kontrol etmek için WASD veya ok tuşları Bir öğeyi yemek ya da kullanmak için sağ fare düğmesi Öğe kısayolunu kullanmak için 12345 F kullanmak B çanta açmak için G yükseltmek için  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Wowz.io

Wowz.io oyunuj oyna diğer çevrimiçi oyunculara karşı savaşmanız gereken bir 3D macera oyunu. Her oyuna sadece temel araçlarla başlayacaksınız, oyunun zorlu manzarasını ve erken aşamalarını atlatmak için stratejik olarak kullanacaksınız. Hızla diğer oyuncuları ortadan kaldırmak ve kendinizi savunmak için kullanılabilecek güçlü araçlar yaratmanızı sağlayacak kaynakları toplamaya başlayın. 

Kontroller Karakterin hareketini kontrol etmek için WASD veya ok tuşları Bir öğeyi yemek ya da kullanmak için sağ fare düğmesi Öğe kısayolunu kullanmak için 12345 F kullanmak B çanta açmak için G yükseltmek için  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar