Wormate.io Şekerler oyunu

reklam
Wormate.io Şekerler
Wormate.io ŞekerlerWormate.io Şekerler oyunu oyna Bu oyunda yıldız değil yılan, dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz bir solucan olacak. Renginizi ve bedeninizi seçin ve oyuna başlayın. Kuralları çok basit. Kazanmak için çok hızlı hareket etmeli ve olabildiğince çok şeker toplamalısınız. Onun yardımıyla solucanınız daha da büyüyecek. Ancak oyundaki diğer rakiplere dikkat edin. Kendinize vurursanız, anında öldürülürsünüz ve oyuna baştan devam etmeniz gerekir. Ama size vuracak olanlar onlarsa ölecekler ve daha fazla şeker yeme avantajına sahip olacaksınız ve oyunun başarısı garanti altına alınmış olacak. Mümkün olduğunca hızlı ve dikkatli olun ve oyunu kazanmayı başaracaksınız.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Wormate.io Şekerler

Wormate.io Şekerler oyunu oyna Bu oyunda yıldız değil yılan, dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz bir solucan olacak. Renginizi ve bedeninizi seçin ve oyuna başlayın. Kuralları çok basit. Kazanmak için çok hızlı hareket etmeli ve olabildiğince çok şeker toplamalısınız. Onun yardımıyla solucanınız daha da büyüyecek.

Ancak oyundaki diğer rakiplere dikkat edin. Kendinize vurursanız, anında öldürülürsünüz ve oyuna baştan devam etmeniz gerekir. Ama size vuracak olanlar onlarsa ölecekler ve daha fazla şeker yeme avantajına sahip olacaksınız ve oyunun başarısı garanti altına alınmış olacak. Mümkün olduğunca hızlı ve dikkatli olun ve oyunu kazanmayı başaracaksınız.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.