Wormate.io Hack oyunu

reklam
Wormate.io Hack
Wormate.io HackWormate.io oyununda yine amaç kontrol ettiğin solucan yılanı büyütmek olacak.Bu defa yılan solucanı büyütecek yemler birbirinden nefis kek şekerlemeler olacak.Arada size eksta güç verecek sürpriz nesneler olacak.Yine rakip oyunculara çarparsan ölürsün.Ancak kafalarına çarpabilirsen onları öldürüp kendine yem yapabilirsin..Oyunda nerede olduğunu gösteren yuvarlak harita bu defa oyun ekranın üst sol köşesinde olacak.Mouse ile kontroleeri yapacaksınız.mouseye basılı tutarsanız hızınız artar. Bilinmeyen bir kaynaktan wormate.io mod .apk veya .ipa paketini yeniden yüklemeyi göze alamazsınız. Bir jailbreak cihazı veya kök izinleri yok. Wormate.io daki mikro işlem için gerçek para harcamayı göze alamazsınız. Hızlı bir şekilde wormate.io tamamlamak istiyorum. Etkinleştirme kodunu kullanarak wormate.io kesmek , kök salma veya jailbreak erişimi olmaksızın oyunda en hızlı şekilde ulaşmaktır . Bu, oyunda birinci sınıf öğelerden para harcamayı göze alamayacak oyuncular için tasarlanmıştır. wormate.io Hack, Android ve iOS çalıştıran herhangi bir cihazı wormate.io nun en son sürümüyle destekleyen çok platformlu bir hile motorudur. Şimdi, wormate.io Hack Aracını kullanmak gibi güvensiz bir yöntem kullanmak zorunda değilsiniz, çünkü wormate.io Kodların Kilidini Açma, premium öğeleri ücretsiz olarak almanın en basit yoludur.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 2.5/5 2

Oyunu OYNA

Wormate.io Hack

Wormate.io oyununda yine amaç kontrol ettiğin solucan yılanı büyütmek olacak.Bu defa yılan solucanı büyütecek yemler birbirinden nefis kek şekerlemeler olacak.Arada size eksta güç verecek sürpriz nesneler olacak.Yine rakip oyunculara çarparsan ölürsün.Ancak kafalarına çarpabilirsen onları öldürüp kendine yem yapabilirsin..Oyunda nerede olduğunu gösteren yuvarlak harita bu defa oyun ekranın üst sol köşesinde olacak.Mouse ile kontroleeri yapacaksınız.mouseye basılı tutarsanız hızınız artar.

Bilinmeyen bir kaynaktan wormate.io mod .apk veya .ipa paketini yeniden yüklemeyi göze alamazsınız.

Bir jailbreak cihazı veya kök izinleri yok.

Wormate.io daki mikro işlem için gerçek para harcamayı göze alamazsınız.

Hızlı bir şekilde wormate.io tamamlamak istiyorum.

Etkinleştirme kodunu kullanarak wormate.io kesmek , kök salma veya jailbreak erişimi olmaksızın oyunda en hızlı şekilde ulaşmaktır . Bu, oyunda birinci sınıf öğelerden para harcamayı göze alamayacak oyuncular için tasarlanmıştır. wormate.io Hack, Android ve iOS çalıştıran herhangi bir cihazı wormate.io nun en son sürümüyle destekleyen çok platformlu bir hile motorudur. Şimdi, wormate.io Hack Aracını kullanmak gibi güvensiz bir yöntem kullanmak zorunda değilsiniz, çünkü wormate.io Kodların Kilidini Açma, premium öğeleri ücretsiz olarak almanın en basit yoludur.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar