Wings.io Skin oyunu

Oyun ››Online ›› Wings.io Skin
reklam
Wings.io Skin
Wings.io SkinWings.io Skin,Agar.io yapımcılarından en yeni oyun Wings.io.Wings.io Miniclip firmasının çıkarmış olduğu yeni online uçaklar ile savaş oyunudur.Gökyüzünde özgrce uçmayı sevenler, Gerçekten havaların hakimiyeti benim diyorsanız ve becerinize güveniyorsanız hemen bu oyuna başlayıp liderlik koltuğuna oturabilirsiniz. Wings.io oyununu oyunoyna.tv.tr de oyna.-mouse-   tuşları ile oynanır. Wins.io Skin Nasıl Yapılır? Wings.io Skin yapmak isteyenler şimdi sizlere uçağınızın nasıl değişik renkve şekil değiştiriyor onu anlatacağız.Havalı uçmak istiyorsan İstersen kendi ülkenin bayrağı ile uçabilirsin.Bunun için PLAY yazısının üstündeki kutucuğa ülkenin adını ingilizce karakterler ile yaz.Oyun ekrana gelince uçak resmine tıkla rekler karşınıza çıkacak.İstediğin renk kutusuna tıkla.Oyun Slither.io oyununa göre çok hareketli.Oyunda çok çabuk ölüyorsunuz.Ancak oyunda ölsenizde 10 sn beklemeden hemen oyuna geri dönüyorsunuz.Kazandığınız ekipmanları kaybediyorsunuz.Fakat kazandığın puanlar duruyor.Oyunda hız ve dikkat çok önemli.fena saldırıyorlar.     7.5/5 2

Oyunu OYNA

Wings.io Skin

Wings.io Skin,Agar.io yapımcılarından en yeni oyun Wings.io.Wings.io Miniclip firmasının çıkarmış olduğu yeni online uçaklar ile savaş oyunudur.Gökyüzünde özgrce uçmayı sevenler, Gerçekten havaların hakimiyeti benim diyorsanız ve becerinize güveniyorsanız hemen bu oyuna başlayıp liderlik koltuğuna oturabilirsiniz. Wings.io oyununu oyunoyna.tv.tr de oyna.   tuşları ile oynanır.
Wins.io Skin Nasıl Yapılır?
Wings.io Skin yapmak isteyenler şimdi sizlere uçağınızın nasıl değişik renkve şekil değiştiriyor onu anlatacağız.Havalı uçmak istiyorsan İstersen kendi ülkenin bayrağı ile uçabilirsin.Bunun için PLAY yazısının üstündeki kutucuğa ülkenin adını ingilizce karakterler ile yaz.Oyun ekrana gelince uçak resmine tıkla rekler karşınıza çıkacak.İstediğin renk kutusuna tıkla.Oyun Slither.io oyununa göre çok hareketli.Oyunda çok çabuk ölüyorsunuz.Ancak oyunda ölsenizde 10 sn beklemeden hemen oyuna geri dönüyorsunuz.Kazandığınız ekipmanları kaybediyorsunuz.Fakat kazandığın puanlar duruyor.Oyunda hız ve dikkat çok önemli.fena saldırıyorlar.

 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar