Volfied Virüs Avı oyunu

reklam
Volfied Virüs Avı
Volfied Virüs AvıVirüs Avı,virüslerin en korkuç tarafı çok çabuk etrafa dağılp bulaşıcı olmasıdır.Hastalık yapmadan önce hemen kontrol altına alınmaları gerekir. Volfied Virüsünü de bir an önce karantina almanız gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak virüs avcısını kontrol edin, virüslü bölgeye sokmak için boşluk tuşuna basın. Virüsleri karantinaya almak için hızlı ve seri olmalısınız. Virüsler son derece tehlikeli bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekiyor. Hemen şimdi oyuna başlayın Volfied Virüslerini ortadan kaldırın.Oyunu oynarken mouse baslı tutup Space tuşuna bastığın zaman virüsleri çizdiğin alan içinde hapsedip yok edeceksiniz.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse- -space-   tuşları ile oynanır. 6.67/5 3

Oyunu OYNA

Volfied Virüs Avı

Virüs Avı,virüslerin en korkuç tarafı çok çabuk etrafa dağılp bulaşıcı olmasıdır.Hastalık yapmadan önce hemen kontrol altına alınmaları gerekir.
Volfied Virüsünü de bir an önce karantina almanız gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak virüs avcısını kontrol edin, virüslü bölgeye sokmak için boşluk tuşuna basın. Virüsleri karantinaya almak için hızlı ve seri olmalısınız. Virüsler son derece tehlikeli bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekiyor. Hemen şimdi oyuna başlayın Volfied Virüslerini ortadan kaldırın.Oyunu oynarken mouse baslı tutup Space tuşuna bastığın zaman virüsleri çizdiğin alan içinde hapsedip yok edeceksiniz.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar