Tanksmith.io oyunu

Oyun ››Online ›› Tanksmith.io
reklam
Tanksmith.io
Tanksmith.ioTanksmith.io oyunu oyna,Kaynakları topla. Tankını yap. Savaşa gir. Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı hepsi. Tankınızı 10 benzersiz ünite ile birleştirin ve 5 farklı kaynakla geliştirin. Gerçekçi 2D fizik ile yüzlerce oyuncuya karşı savaş. Tanksmith.io nasıl oynanır? WASD veya ok tuşlarını hareket ettirin. Farenizi nişan al. Ateş etmek için sol tıklayın. Hayatta kalmak için özünü koru. Kaynakları toplamak için şekilleri yok edin. Mağazadan bir birim seçin ve yerleştirmek için tıklayın. Daha iyi birimler oluşturmak için daha iyi kaynaklar toplayın. Otomatik ateşlemeyi etkinleştirmek için E tuşu. Yükseltmek veya yok etmek için tankınızdaki bir birimi tıklayın. Tankını güçlü olmak için topla. Diğer oyuncularla savaşın ve afişe tırmanın. Wood'u toplayarak başlayın. Çekirdeğinizi koruyan birimler oluşturmak için bunu kullanabilirsiniz. Daha fazla taret daha hızlı toplanıp inşa etmenizi sağlar. Kaynakları Demir'e dönüştürecek bir Wood simya laboratuarı eklemeyi deneyin, sonra birimlerinizi yükseltebilirsiniz. Daha iyi kaynaklara (Altın, sonra Elmas, sonra Ametist) yükselmeye devam edin ve oyuncuları yok etmeyi deneyin. Bir noktada, liderini devirebilir ve sunucuyu yönetebilirsiniz,oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Tanksmith.io

Tanksmith.io oyunu oyna,Kaynakları topla. Tankını yap. Savaşa gir. Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı hepsi. Tankınızı 10 benzersiz ünite ile birleştirin ve 5 farklı kaynakla geliştirin. Gerçekçi 2D fizik ile yüzlerce oyuncuya karşı savaş.

Tanksmith.io nasıl oynanır? WASD veya ok tuşlarını hareket ettirin. Farenizi nişan al. Ateş etmek için sol tıklayın. Hayatta kalmak için özünü koru. Kaynakları toplamak için şekilleri yok edin. Mağazadan bir birim seçin ve yerleştirmek için tıklayın. Daha iyi birimler oluşturmak için daha iyi kaynaklar toplayın. Otomatik ateşlemeyi etkinleştirmek için E tuşu. Yükseltmek veya yok etmek için tankınızdaki bir birimi tıklayın. Tankını güçlü olmak için topla. Diğer oyuncularla savaşın ve afişe tırmanın.

Wood'u toplayarak başlayın. Çekirdeğinizi koruyan birimler oluşturmak için bunu kullanabilirsiniz. Daha fazla taret daha hızlı toplanıp inşa etmenizi sağlar. Kaynakları Demir'e dönüştürecek bir Wood simya laboratuarı eklemeyi deneyin, sonra birimlerinizi yükseltebilirsiniz. Daha iyi kaynaklara (Altın, sonra Elmas, sonra Ametist) yükselmeye devam edin ve oyuncuları yok etmeyi deneyin. Bir noktada, liderini devirebilir ve sunucuyu yönetebilirsiniz,oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar