SuperSpin.io oyunu

Oyun ››Online ›› SuperSpin.io
reklam
SuperSpin.io
SuperSpin.ioSuperSpin.io Mücevher toplayarak büyümek ve daha hızlı dönmek için elinden geleni yapmalısın. Zarar vermek için diğer oyunculara atlayın.Daha küçük spinner, çarpıştığınızda sizinle daha büyük spinner arasındaki puana eşit olan taşları kaybeder. Artışla alınan hasarın yarısına geri dönebilirsiniz.Hareket hızı, skor bağımsız olarak tüm eğiriciler için aynıdır.Farklı boylarda olsalar bile tüm değerli taşlar 1 puandır. SuperSpin.io Nasıl Oynanır Fincanı farenizle yönlendirin ve boşluğa veya fare düğmesine basarak ilerleyin.2 kat hıza ulaşırsınız ve arttırırken taşlar kaybedersiniz. Sahip olduğunuz yüksek skoru artırırken daha fazla taş kaybedersiniz. Başka bir döndürücü ile çarpıştığınızda, puanınız ve diğer eğiricinin puanı arasındaki fark ile bir kuvvet ölçeğiyle devirilirsiniz. Kontroller:Fareyi kullanarak yönlendir.Arttırmak için fare düğmesini veya alanı kullanın SuperSpin.io Stratejisi Mücevher toplayarak başlayın ve daha büyük eğirmecilerle çarpışmayı önleyin.  Küçükken daha büyük iplikçilerden uzaklaşmak için yükseltme kullanmanız iyi bir fikirdir. Daha büyük büyüdüğünüzde daha küçük oyuncuları vurmak için yükseltme kullanın. Daha büyük eğiticileri nasıl aşağı atabilirim Daha büyük eğiricileri indirmek, küçük eğiticilerin takım çalışmasını gerektirir. Artış yapıyorsanız, daha büyük eğiricilerle çarpışırken aldığınız hasarın yarısına geri döndüğünüzden, darbe anında güçlenip daha büyük eğiticinin kaybolduğu taşları toplamaya çalışırsınız.Çoğu durumda toplamaktan çok daha fazla taş kaybedeceğinizden beri etrafında başka oyuncu yokken güçlenmeyin. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 4/5 10

Oyunu OYNA

SuperSpin.io

SuperSpin.io Mücevher toplayarak büyümek ve daha hızlı dönmek için elinden geleni yapmalısın. Zarar vermek için diğer oyunculara atlayın.Daha küçük spinner, çarpıştığınızda sizinle daha büyük spinner arasındaki puana eşit olan taşları kaybeder. Artışla alınan hasarın yarısına geri dönebilirsiniz.Hareket hızı, skor bağımsız olarak tüm eğiriciler için aynıdır.Farklı boylarda olsalar bile tüm değerli taşlar 1 puandır.

SuperSpin.io Nasıl Oynanır

Fincanı farenizle yönlendirin ve boşluğa veya fare düğmesine basarak ilerleyin.2 kat hıza ulaşırsınız ve arttırırken taşlar kaybedersiniz. Sahip olduğunuz yüksek skoru artırırken daha fazla taş kaybedersiniz. Başka bir döndürücü ile çarpıştığınızda, puanınız ve diğer eğiricinin puanı arasındaki fark ile bir kuvvet ölçeğiyle devirilirsiniz.

Kontroller:Fareyi kullanarak yönlendir.Arttırmak için fare düğmesini veya alanı kullanın

SuperSpin.io Stratejisi Mücevher toplayarak başlayın ve daha büyük eğirmecilerle çarpışmayı önleyin. 

Küçükken daha büyük iplikçilerden uzaklaşmak için yükseltme kullanmanız iyi bir fikirdir. Daha büyük büyüdüğünüzde daha küçük oyuncuları vurmak için yükseltme kullanın.

Daha büyük eğiticileri nasıl aşağı atabilirim Daha büyük eğiricileri indirmek, küçük eğiticilerin takım çalışmasını gerektirir. Artış yapıyorsanız, daha büyük eğiricilerle çarpışırken aldığınız hasarın yarısına geri döndüğünüzden, darbe anında güçlenip daha büyük eğiticinin kaybolduğu taşları toplamaya çalışırsınız.Çoğu durumda toplamaktan çok daha fazla taş kaybedeceğinizden beri etrafında başka oyuncu yokken güçlenmeyin. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.