SumoTi.Me oyunu

Oyun ››Online ›› SumoTi.Me
reklam
SumoTi.Me
SumoTi.MeSumotTi.Me, bilardo tarzı fiziği ile üstten aşağı sumo oyunudur. Yükseltmeler kazanmak ve hakim olmak için diğer oyuncuları çalmaktan çekinin. Nasıl Oynanır? Haritada gezinmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Sadece hızınızı değil de hızınızı kontrol ediyorsunuz, bu yüzden telafi ettiğinizden emin olun.Onlara vurmak için diğer oyuncularla çarpışın. eğer yakınınızda dokunduğunuz bir oyuncu elendiyse puan kazanırsınız.Önyükleme solundaki menüyü tıklayarak veya uygun sayı tuşuna basarak puan kazanın.  Sizi önemli derecede yoğunlaştıracak özel yeteneklerinizi etkinleştirmek için SPACE tuşuna basın. Ancak, aktifken yönlendirilemediğinize dikkat edin.En yakın noktadayken, oyuncuların özellerini kullanmalarını sağlamaya çalışın. sizi özledikleri takdirde, yüzükten dışarı doğru uçarlar.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

SumoTi.Me

SumotTi.Me, bilardo tarzı fiziği ile üstten aşağı sumo oyunudur. Yükseltmeler kazanmak ve hakim olmak için diğer oyuncuları çalmaktan çekinin.

Nasıl Oynanır?

Haritada gezinmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Sadece hızınızı değil de hızınızı kontrol ediyorsunuz, bu yüzden telafi ettiğinizden emin olun.Onlara vurmak için diğer oyuncularla çarpışın. eğer yakınınızda dokunduğunuz bir oyuncu elendiyse puan kazanırsınız.Önyükleme solundaki menüyü tıklayarak veya uygun sayı tuşuna basarak puan kazanın. 

Sizi önemli derecede yoğunlaştıracak özel yeteneklerinizi etkinleştirmek için SPACE tuşuna basın. Ancak, aktifken yönlendirilemediğinize dikkat edin.En yakın noktadayken, oyuncuların özellerini kullanmalarını sağlamaya çalışın. sizi özledikleri takdirde, yüzükten dışarı doğru uçarlar.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar