Stik.io oyunu

Oyun ››Online ›› Stik.io
reklam
Stik.io
Stik.ioStik.io, kendi çevrimiçi karakterinizi kontrol etmeniz ve rakiplerinizi yok etmek için güçlü bir sopa kullanmanız gereken eğlenceli ve hızlı tempolu bir oyundur! Düşmanlarınızı sopanızdan tek bir şutla temizleyebilirsiniz, ancak bir vuruşta da çıkabileceğiniz için dikkatli olun! Çevrenize dikkat edin, dolaşın ve sopanın parçalanmaya hazır olmasını sağlayın!   Sopanızın boyutunu artırmak için yerdeki dağılmış parçaları toplayın - sopanız ne kadar uzun, daha geniş bir alana sahipseniz - bu size saldırmaya ve daha iyi bir savunma sağlamanıza yardımcı olacaktır. Diğer oyuncuları ortadan kaldırırken taşlar kazanırsınız - karakteriniz için yeni kıyafetler ve avatarlar satın almak için bu taşları mağazada geçirebilirsiniz! Stik alanına hükmetebilir misin?   Yayın tarihi Şubat 2018   Özellikler Ana silah olarak uzun nesneyi kullanan eğlenceli bir .io savaş oyunu, sopa, lightsaber ve katana gibi Parçaları toplama sırasında silah boyutunuz artabilir Karakterin görünümünü renkten gövde aksesuarına özelleştirme yeteneği Karakter için daha fazla nesnenin kilidini açmak için Gem özelliği Günlük görevler daha fazla taşlar kazanmak için platform Bu oyun bir web tarayıcı oyunu. 5/5 1

Oyunu OYNA

Stik.io

Stik.io, kendi çevrimiçi karakterinizi kontrol etmeniz ve rakiplerinizi yok etmek için güçlü bir sopa kullanmanız gereken eğlenceli ve hızlı tempolu bir oyundur! Düşmanlarınızı sopanızdan tek bir şutla temizleyebilirsiniz, ancak bir vuruşta da çıkabileceğiniz için dikkatli olun! Çevrenize dikkat edin, dolaşın ve sopanın parçalanmaya hazır olmasını sağlayın!

 

Sopanızın boyutunu artırmak için yerdeki dağılmış parçaları toplayın - sopanız ne kadar uzun, daha geniş bir alana sahipseniz - bu size saldırmaya ve daha iyi bir savunma sağlamanıza yardımcı olacaktır. Diğer oyuncuları ortadan kaldırırken taşlar kazanırsınız - karakteriniz için yeni kıyafetler ve avatarlar satın almak için bu taşları mağazada geçirebilirsiniz! Stik alanına hükmetebilir misin?

 

Yayın tarihi

Şubat 2018

 

Özellikler

Ana silah olarak uzun nesneyi kullanan eğlenceli bir .io savaş oyunu, sopa, lightsaber ve katana gibi

Parçaları toplama sırasında silah boyutunuz artabilir

Karakterin görünümünü renkten gövde aksesuarına özelleştirme yeteneği

Karakter için daha fazla nesnenin kilidini açmak için Gem özelliği

Günlük görevler daha fazla taşlar kazanmak için

platform

Bu oyun bir web tarayıcı oyunu.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar