Speedboats.io oyunu

Oyun ››Online ›› Speedboats.io
reklam
Speedboats.io
Speedboats.ioSpeedboats.io Rakiplerinizi lazerle şeritlere yazın, bomba fırlatıcısı ile birbirinden uzaklaştırın ya da onları yok edin ve çarpışmalarına neden olun.Hız. Kurnaz. İmha. hepsi Speedboats.io oyununda.Gemilerde ya da kalelerde, topun makine bölümünü ve topçuları koruyacak biçimde yapılmış zırhlı kulelere sahip şimşek hızlı teknelerin bulunduğu 3D arenada atıcıdır.  Kontroller basit: taşımak için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Fareyle hedef alın ve ateş edin.Düşmanlarınızı yok ettiğinizde, power-up lar rasgele düşer, bu nedenle agresif olun ve erken hakimiyet kurunBir seri ardarda her öldürmek için 25 puan ile 100 puan öldürmek için verilir. Çökme, rakibiniz tarafından havaya uçurulma veya mahkumiyetinizi yerine getirme nedeniyle 50 puan düşülüyor. Rakiplerinizi yok edin ve sıralamanın en üstüne gitmek için ölüm hile yapın.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 2

Oyunu OYNA

Speedboats.io

Speedboats.io Rakiplerinizi lazerle şeritlere yazın, bomba fırlatıcısı ile birbirinden uzaklaştırın ya da onları yok edin ve çarpışmalarına neden olun.Hız. Kurnaz. İmha. hepsi Speedboats.io oyununda.Gemilerde ya da kalelerde, topun makine bölümünü ve topçuları koruyacak biçimde yapılmış zırhlı kulelere sahip şimşek hızlı teknelerin bulunduğu 3D arenada atıcıdır. 

Kontroller basit: taşımak için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Fareyle hedef alın ve ateş edin.Düşmanlarınızı yok ettiğinizde, power-up lar rasgele düşer, bu nedenle agresif olun ve erken hakimiyet kurunBir seri ardarda her öldürmek için 25 puan ile 100 puan öldürmek için verilir. Çökme, rakibiniz tarafından havaya uçurulma veya mahkumiyetinizi yerine getirme nedeniyle 50 puan düşülüyor. Rakiplerinizi yok edin ve sıralamanın en üstüne gitmek için ölüm hile yapın.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar