Smelter.io oyunu

Oyun ››Online ›› Smelter.io
reklam
Smelter.io
Smelter.ioSmelter.io oyunu. Bu oyun 12 ünite için bir arenadır. Altı oyuncu ve altı bot ile olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya çalışın. Liderlik masasında en üst sırada yer almak için savaşmanız gerekecek! Mümkün olduğunca sıcak olmak için daha fazla hareket ettirin. Bu, yolunuzdaki her şeyi yıkacağınız atlamaları yapmanıza izin verir! Neredeyse her şey ... Smelter.io Nasıl Oynanır Click farenin sol tuşuna istediğiniz yönde (veya kullanmak ok tuşlarını ) bir hamle yapmak. Her hamle sıcaklığını yükseltir. Atlamak için istenen yönde sağ tıklayın . Daha yüksek sıcaklık = daha uzun atlama. Düşmanı kendisinden atlayarak yok edebilirsin. Puan toplamak için yıldız toplayın ya da düşmanları yok et . Bonus kullanın , size yardımcı olabilirler! Smelter.io Stratejisi Birkaç basit kurala uymalısınız: Sana saldırmak isteyen sıcak birimi bulmak için etrafına sık sık bak. Düşmanların atlamasını önlemek için hareketlerinizi planlayın. Yüksek sıcaklıklara sahip düşmanlardan kaçının. Onlara bir atlama yapmayın. Bu, düşman daha hızlı olursa, ikinizin de yok edileceğini ya da yalnızca siz sizi gerçeğe götürebilir. Skor kazanmanın en güvenli yolu - yıldız toplamak. Ama yavaş Düşmanı yok etmek için en güvenli yol - SHOCK ve SHOT ikramiyelerini kullanma. BOMB - çok güzel! 10/5 1

Oyunu OYNA

Smelter.io

Smelter.io oyunu. Bu oyun 12 ünite için bir arenadır. Altı oyuncu ve altı bot ile olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya çalışın. Liderlik masasında en üst sırada yer almak için savaşmanız gerekecek! Mümkün olduğunca sıcak olmak için daha fazla hareket ettirin. Bu, yolunuzdaki her şeyi yıkacağınız atlamaları yapmanıza izin verir! Neredeyse her şey ...

Smelter.io Nasıl Oynanır

Click farenin sol tuşuna istediğiniz yönde (veya kullanmak ok tuşlarını ) bir hamle yapmak. Her hamle sıcaklığını yükseltir.

Atlamak için istenen yönde sağ tıklayın . Daha yüksek sıcaklık = daha uzun atlama. Düşmanı kendisinden atlayarak yok edebilirsin.

Puan toplamak için yıldız toplayın ya da düşmanları yok et .

Bonus kullanın , size yardımcı olabilirler!

Smelter.io Stratejisi

Birkaç basit kurala uymalısınız:

Sana saldırmak isteyen sıcak birimi bulmak için etrafına sık sık bak. Düşmanların atlamasını önlemek için hareketlerinizi planlayın.

Yüksek sıcaklıklara sahip düşmanlardan kaçının. Onlara bir atlama yapmayın. Bu, düşman daha hızlı olursa, ikinizin de yok edileceğini ya da yalnızca siz sizi gerçeğe götürebilir.

Skor kazanmanın en güvenli yolu - yıldız toplamak. Ama yavaş

Düşmanı yok etmek için en güvenli yol - SHOCK ve SHOT ikramiyelerini kullanma. BOMB - çok güzel!

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar